šeštadienis, liepos 4 d.
Suderėta dėl „tikrų“ nuolaidų
tiesa.com

Aštuoni didieji Jungtinės Karalystės prekybos tinklai įsipareigojo sąžiningiau ir aiškiau pirkėjams pateikti specialius pasiūlymus bei akcijas, pranešė Bbc.co.uk.

Sąžiningos prekybos biurui pradėjus tyrimą, kaip prekybos centruose pateikiamos kainos ir reklamuojamos specialios akcijos, iškilo susirūpinimas, kad kainos yra dirbtinai išpučiamos, siekiant parodyti didesnę suteiktą nuolaidą.

Didieji Jungtinės Karalystės prekybos tinklai: „Tesco“, „Sainsbury\'s”, „Morrisons“, „Waitrose“, „Marks and Spencer“, „Aldi“, „the Co-op“ ir „Lidl“ sutiko laikytis naujų biuro pateiktų taisyklių, kurios įpareigoja specialius pasiūlymus pateikti aiškiau ir suteikti pirkėjui galimybę palyginti realią gaunamą vertę akcijos metu. „Asda“ teigė dar peržiūrinti reikalavimus ir savo sprendimą pateiksiantį vėliau, nes, anot prekybos tinklo atstovų, parduotuvė ir taip taikanti tuos pačius standartus jau anksčiau.

Sąžiningos prekybos biuras nori įpareigoti prekybininkus, pateikiant specialius pasiūlymus, garantuoti realią nuolaidą. Gegužės mėnesį atliktas organizacijos „A Which“ tyrimas atskleidė, kad vartotojai yra dažnai klaidinami prekybininkų, manydami, jog akcijų metu įsigyja pigesnius produktus. Išanalizavus 700 tūkst. kainų paaiškėjo, kad kai kuriais atvejais „akcinės“ kainos galiojo ilgiau nei reguliarios kainos.

2012 11 30 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt