ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Sugrįžimas: B. Spears įrašė dainą su E. Johnu
Alfa.lt
Scanpix
Britney Spears ir Eltonas Johnas

Gerbėjų laukimas nenuėjo veltui – Britney Spears sugrįžta į muziką, slaptai įrašiusi duetą su Eltonu Johnu, skelbia Pagesix.

40 metų popžvaigždė praėjusią savaitę slapčia susitiko su 75 metų E. Johnu Beverly Hills įrašų studijoje, kad naujai įrašytų savo mėgstamą 1971-ųjų dainą „Tiny Dancer“.

Kūrinį „Universal Music“ ketina išleisti kitą mėnesį, teigia šaltiniai.

„Tai buvo Eltono idėja, o Britney yra didžiulė jo gerbėja. Jie įrašė „Tiny Dancer“ remiksą kaip naują duetą – ir tai neįtikėtina“, – dalijasi vienas muzikos industrijos žinovas.

„Britney praėjusią savaitę buvo studijoje Beverli Hilse kartu su Eltonu itin slaptoje įrašymo sesijoje.“

Andrew Wattas, kurio studija yra jo namo rūsyje, sukūrė albumus tokiems atlikėjams kaip Justinas Bieberis, Miley Cyrus, Pearl Jam ir Ozzy Osbourne'as bei laimėjo 2021 metų „Grammy“ apdovanojimą kaip metų prodiuseris.

„Jie jau grojo žmonėms savo įrašų kompanijoje, ir visi yra šokiruoti. Daina skamba labai gerai, – teigė šaltinis. – Jie sako, kad tai bus vasaros daina.“

„Britney oficialiai sugrįžo. Ji grįžo į darbą ir yra labai susijaudinusi.

B. Spears užsiminė, kad yra pasirengusi grįžti į muziką po to, kai 2021 m. lapkritį buvo nutraukta beveik 14 metų trukusi teisėta tėvo globa.

Liepos 15 d. dainininkė instagrame pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji dainuoja naują, įdomesnę savo 1998 m. hito „…Baby One More Time“ versiją.

„Itin ilgai nesidalijau savo balsu... gal per ilgai“, – prie įrašo rašė ji.

B. Spears įraše taip pat paaiškino, kaip labai norėjo išleisti atnaujintą kūrinio, esančio debiutiniame to paties pavadinimo albume, versiją, tačiau jos planus sužlugdė jos konservatorystė.

Tai bus pirmasis „Grammy“ laureatės oficialus singlas nuo 2016-ųjų „Slumber Party“, kuris pasirodė jos albume „Glory“.

„Tiny Dancer“ parašė Johnas ir Bernie Taupinai. Iš pradžių jis buvo išleistas 1971 m. Johno albume „Madman Across the Water“, o vėliau kaip singlas 1972 m. 2021 m. „Rolling Stone“ 500 geriausių visų laikų dainų sąraše ši dainą užėmė 47 vietą.

2022 07 26 18:33
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt