pirmadienis, gegužės 10 d.
Sulaukęs G. Gurevičiūtės kritikos M. Bertulis pasidarė antikūnų testą: jei būčiau sirgęs, izoliuočiausi, o ne _įjungčiau durnių_
Alfa.lt

Neseniai žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose buvo plačiai aptarinėjama žinia, kad influencerė Gintarė Gurevičiūtė antrosios COVID-19 bangos metu kelionėje sirgo koronavirusu, tačiau teigė tą supratusi tik grįžusi į Lietuvą.  

Žinoma moteris sulaukė nemažai kritikos dėl to, kad slėpė tai nuo sekėjų, nenorėjo skandalo ir nesidarė testo, o kelionėje šventė gimtadienį su draugų kompanija.

Vienas iš G. Gurevičiūtę kritikavusių žmonių - TV laidų prodiuseris Mantas Bertulis. Garsus vyras pats virš 120 dienų praleido keliaudamas, o kelionių įspūdžiais dalijosi instagrame, tačiau taip pat sulaukė kritikos iš G. Gurevičiūtės. Influencerė buvo įsitikinusi, kad M. Bertulis kelionėje yra prasirgęs koronavirusu ir kritikavo jį už netaisyklingą kaukės dėvėjimą uždarose patalpose, tad žinoma moteris patarė M. Bertuliui pasidaryti antkūnų testą.

„Gintarė Gurevičiūtė, bandydama pateisinti savo kvailą poelgį, neabejojo, kad aš lygiai taip pat sirgau užsienyje covidu ir tą slėpiau. Tad pasiūlė už jos pinigus pasidaryti antikūnų testą. Man jos pinigų tikrai mažiausiai reikia, tai šiandien pasidariau už savo. Covidu aš nesirgau. O jei būčiau sirgęs bei pajutęs pirmus simptomus ar netekęs kvapo, pirmu taikymu izoliuočiausi ir daryčiausi testą, o ne kaip šita ponia įjungčiau durnių ir skraidyčiau pilnais lėktuvais žmonių“, - instagramo „story“ rašė M. Bertulis. Žinomas vyras taip pat pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame jam iš piršto imamas kraujas tyrimui. 

G. Gurevičiūtė nusprendė netylėti - garsenybė instagrame sveikino M. Bertulį, kad jam pavyko nesusirgti ir teigė, kad testą reikia darytis dėl savęs.

„Džiaugiuosi, Mantai, kad pasidarei testą dėl manęs, kiek man yra žinoma, paprastai atsakingi žmonės jį darosi dėl savęs. Ką atsakysiu, kad jis yra neigiamas, tai visų pirma pasveikinsiu, nes su tokia atsakomybe, kokią tu demonstravai savo 122 kelionės dienas, kada vaikščiojai oro uostuose be kaukės arba dėvėdamas ją ne taip, kaip yra privaloma, tai tikrai sveikinu, kad pavyko nepasigauti covido. Džiugu ir dėl tų žmonių, kurių neužkrėtei“, - instagramo „story“ sakė G. Gurevičiūtė.

Alfa.lt primena, kad balandžio mėnesį influencerė G. Gurevičiūtė intagrame prisipažino prieš pusmetį kelionėje į Kiprą susirgusi koronavirusu. 

„Laikas prisipažinti jums. Aš sirgau korona. Tai buvo prieš pusę metų, užsikrėčiau kelionėje, kelionėje ir persirgau. Tai nutiko per mano gimtadienio kelionę į Kiprą. Iš pradžių dingo kvapas, atsimenu, sėdėjome kavinėje, atnešė mano maistą, o aš nejaučiau skonio.

Pakilusios temperatūros niekur nerodė, bet jaučiausi labai prastai. Kai grįžau į Lietuvą, buvo 39,5 laipsnio temperatūra. Ir man ji nekrito visą savaitę“, – instagrame pasakojo G. Gurevičiūtė.

2021 04 27 18:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt