sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Šunį vedžiojusi pora rado su autobusiuku pavogtą ežį Stepheną: įvyko tikras stebuklas
tiesa.com
Facebook.com, Andrew's Hedgehog Hospital

78-erių moteris „puolė verkti“, kai jai buvo grąžintas augintinis ežiukas, pavogtas kartu su autobusiuku iš Lidso centro.

Veronica Tett baiminosi, kad jos mylimas ežiukas neišgyveno, kai prieš keturias dienas jis buvo pavogtas kartu su jai ir jos vyrui priklausančiu autobusiuku. Moteris net siūlė atlygį, jei ilgapirščiai grąžins jos mylimą gyvūną, vardu Stephenas.

Vasaros pradžioje Stephenas dėl cheminių nudegimų neteko regėjimo. Nuo tos dienos juo rūpinosi Veronica su vyru Franku jų įkurtoje klinikoje.

Saugų ežiuko sugrįžimą pora pavadino tikru stebuklu. Jį netoli Lidso parko jo dėžutėje rado šunį vedžiojusi pora.

„Mano žmona atsiliepė į skambutį ir iškart pradėjo verkti. Buvome jau susitaikę su mintimi, kad ežiukas jau tikriausiai nebegyvas. Negalėjau tuo patikėti, – pasakojo Frankas. – Stebuklai vyksta. Manau, kad jis buvo šiek tiek pamaitintas ir pagirdytas, nes mums jį pasiėmus jis nebuvo išbadėjęs. Vos tik išgirdo mano balsą, jis priėjo prie dėžutės priekio ir į orą iškėlė savo nosytę.“

Stepheną radusi pora, kad gyvūną grąžintų jo išsiilgusiems šeimininkams, įveikė daugiau nei 96 km. Atlygio už ežiuko grąžinimą jie atsisakė.

„Juodu parsinešė ežiuką namo. Sakė negalėję jo ten palikti. Pasiūlėme jiems atlygį, bet jie liepė nekvailioti ir vietoje to paaukojo mūsų klinikai. Jie labai malonūs žmonės“, – tęsė Frankas.

Pilkos spalvos specialioje dėžutėje buvęs ežiukas rastas kartu su rankine, pilna klinikos vizitinių kortelių.

Pavogto autobusiuko kol kas rasti nepavyko.

2019 08 22 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt