šeštadienis, birželio 6 d.
Sūnų kaip mergaitę auginusi motina neteko vaiko
tiesa.com

Aukščiausiasis teismas nutarė atskirti 7 metų berniuką nuo motinos, kuri jį visą laiką augino kaip mergaitę.

Vaikas, kurio gyvenomoji vieta ir kitos detalės neatskleidžiamos siekiant apsaugoti jo tapatybę, perduotas tėvui, kuris gyvena atskirai. Teismas konstatavo, jog berniukui buvo padaryta milžiniška emocinė žala. Už tai teismas sukritikavo ne tik gimdytoją, bet ir vietos socialines tarnybas, atsakingas už vaikų gerovę.

Bylą nagrinėjant Londono aukščiausiajame teisme paaiškėjo, kad motina vaiką visą laiką rengė kaip mergaitę, jam buvo perkami mergaitėms skirti žaislai, aiškinama, jog jo lytinis organas – nesusipratimas, be to, moteris sugebėjo vaiką įregistruoti kaip mergaitę bendrosios praktikos gydytojo kabinete.

„Įvairiais būdais buvo siekiama vaikui įteigti, kad jis – mergaitė“, – paaiškino sprendimą priėmęs teisėjas.

Šis faktas į dienos šviesą išlindo po to, kai netrukus po vaiko gimimo išsiskyrę tėvai ėmė ginčytis dėl tėvui skirto laiko pasimatymams. Vyro teigimu, jis buvo šokiruotas, kaip pamatė berniuką aprengtą mergaitiškais drabužiais bei demonstruojantį mergaitėms būdingas manieras.

Žemesnės instancijos teismas buvo palikęs vaiką motinos globai.

Nors vaikui padaryta didžiulė emocinė žala, vaiko elgesys esą keičiasi, jis pradėjo domėtis žaislais, skirtais berniukams.

Britų šeima prašo pagalbos: name siautėja pakarto vienuolio šmėkla

Pinigai veikia moksleivių motyvaciją

2016 10 22 11:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt