šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Šuo parke apkandžiojo būrį vaikų
tiesa.com

Į miesto parką nežinia iš kur atklydęs kovinės veikslės šuo puolė ten laisvalaikį leidusius vaikus ir nemažai jų sužalojo, vieną – labai rimtai.

Šis incidentas įvyko Šiaurės Anglijoje, Blytho mieste trečiadienio pavakarę. Apie 18.30 val., kai šioje poilsio zonoje buvo per 30 vaikų, į parką netikėtai įbėgo stafordšyro bulterjeras, jis puolė vieną vaiką po kito, kąsdamas jiems kur papuola, vienam berniukui nasrais sugriebė už peties ir jį parvertė. Mažieji buvo įkalinti aptvertoje teritorijoje, kurioje užvirė tikras pragaras.

Bėgdami nuo šuns kai kurie vaikai užsiropštė ant neaukštų laipynių, bet įsiutęs gyvulys juos pasiekė ir ten.

„Kai tas šuo atbėgo, pamanėme, kad jis šokinėja iš džiaugsmo, bet netrukus pamatėme, kad jis įsiutęs, tarsi užburtas. Man įkando į koją, pasiekė mane nors buvau ant laipynių“, – pasakojo parke tuo metu buvusi 12-metė.

Greta parko gyvenantis vyras pasakojo, jog į jo duris pasibeldė maža mergaitė ir pasakė, kas vyksta.

„Mano dukra tuo metu taip pat buvo tame parke, nieko nelaukdamas puoliau ten. Teritorijoje aidėjo išsigandusių vaikų klyksmai, buvo siaubinga.

Sugavau tą šunį, prispaudžiau jį prie žemės. Esu šunų mylėtojas, tai daryti buvo nemalonu, bet būtina“ – trečiadienio įvykius pasakojo Adamas Mulvey.

Jis šunį pririšo prie tvoros megztiniu ir sulaukė, kol jo paimti atvyks gyvūnų priežiūros tarnyba. Septynmetė vyro dukra išvežta į ligoninę, jai prireikė operacijos, kai kuriose kūno vietose greičiausiai teks persodinti odą.

„Dabar ji visą gyvenimą bijos šunų, bijos eiti į parkus“, – apgailestavo vyras.

Iš viso apkandžioti 11 vaikų, kurie patyrė įvairius sužalojimus, kei gydomi ligoninėje.

Šuns šeimininkė sulaikyta, įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

Stafordšyro bulterjeras – itin populiari šunų veislė Anglijolje, kuri šioje šalyje 19 amžiuje išvesta kautynėms su buliais bei meškomis. Įprastai jie laikomi ištikimais ir draugiškais augintiniais.

2016 05 20 07:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt