pirmadienis, gegužės 17 d.
Supermodelis B. Refaeli laukiasi trečios atžalos
tiesa.com
Instagram.com, BarRefaeli
Bar Refaeli

Lietuviško kraujo turintis modelis Bar Refaeli netrukus taps daugiavaike mama. 34-erių moteris socialiniame tinkle pasidalijo žinia, kad ji ir jos vyras Adi Ezra laukia šeimos pagausėjimo. 2015-aisiais susituokusiai porai, jau auginančiai dukras Liv (2) ir Elle (1) tai bus trečia atžala, rašo Etonline.com.

Nuotaikingame vaizdo įraše B. Refeli įsiamžino kartu su televizijos laidų vedėju Assi Azaru, su kuriuo ji vedė 2019-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkursą Izraelyje. Iš pradžių vyras pranešė, kad jis taps naujausios Bar akinių kolekcijos modeliu, o vėliau paprašo kelis žodžius pasakyti ir moters.

„Aš nėščia“, – sušunka Bar.

„Ar tik ji nebuvo nėščia prieš kelias sekundes? Labai dėl jos džiaugiuosi, jei tai tiesa, – sako A. Azaras. – Ji atrodo šiek tiek nėščia, taip. Ir kodėl jai reikia trijų vaikų?“

Po vaizdo įrašu modelis citavo populiarios Britney Spears dainos pavadinimą: „Ups, ir vėl tai padariau“ (Oops, I Did It Again).

[IN=https://www.instagram.com/p/By6-L0Yhjzu/]

B. Refaeli su vyru antrosios atžalos susilaukė 2017-aisiais – praėjus kiek daugiau nei metams po pirmosios dukters gimimo.

Apie savo lietuviškas šaknis B. Refaeli paskelbė po Lietuvos atstovo Jurijaus Veklenko pasirodymo antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje. Šį faktą modelis pavadino „geresne savo puse“. 

2019 06 21 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt