sekmadienis, vasario 28 d.
Susigraudinusi A. Širinskienė pratrūko: savo mamos nemačiau daugiau nei metus
Alfa.lt

Kol dėl karantino ribojimų verslai kovoja dėl savo ateities, eilinius tautiečius iš proto veda judėjimo ribojimo paradoksai: į Dominyką, Maldyvus, Egiptą ar kokį užsienio kurortą – mielai prašom, tuo metu norint aplankyti artimuosius kitoje savivaldybėje – griežtai draudžiama ir gresia baudos.

Alytaus meras Nerijus Cesiulis tvirtino gerai žinantis, kad žmonės prigalvoja pačių originaliausių būdų kaip patekti į miestą ar parduotuvę neva vaistų. Vienoje mašinoje važiuojantys, tegul ir 10 metų kartu gyvenantys žmonės, oficialiai traktuojami kaip skirtingi šeimos ūkiai, gali būti nubausti. „Nesusituokus gyventi – neuždrausta, bet dėl judėjimo ribojimų gali sulaukti didelių bėdų“. Šį vakarą „KK2 Penktadienyje“ Alytaus meras pripažins ir pats pakliuvęs į keblią situaciją, kai, važiuodamas į kitoje savivaldybėje vykusias laidotuves, nežinojo nei velionio vardo, nei pavardės...

Latvis Lauris Reiniks papasakos, kad Latvijoje judėjimai – dar griežtesni. Prie didžiąsias šventes netgi buvo įvesta komendanto valanda, po 10 vakaro buvo draudžiama išeiti į lauką. Vienintelė legali priežastis – šuns vedžiojimas, bet ir tai tik su tam tikromis išimtimis... taigi, vykdamas į Lietuvą, į „KK2 Penktadienio“ filmavimą Lauris pasidarė koronaviruso testą ir buvo nusiteikęs, kad pasienyje jo lauks tankai, barikados bei apsauga...

Tačiau didžiausią širdies skausmą „KK2 penktadienyje“ išlies neteisėtų patekimu į Visagino miestą apkaltinta Agnė Širinskienė. Seimo narei esą itin skaudu todėl, kad ji sako ypač griežtai besilaikanti bet kokių taisyklių. Kiekvieną kartą važiuodama pas sutuoktinį darosi COVID–19 testą, nes vyrui koronavirursas būtų itin pavojingas dėl turimų ligų. „Savo mamos, kuri, beje, gyvena Vilniuje nelankiau jau daugiau nei metus. Žinau, kad tai – labai pavojinga, todėl ir laikausi, nevažiuoju. Kai reikia, tik nuvežu maisto“, – LNK laidoje graudinsis Agnė Širinskienė.

Itin griežtai karantino judėjimo apribojimų besilaikantis Radži bus atviras: žmonės pavargę, pikti ir dabar, anot jo „reikia galvoti ne apie mirusius, o apie gyvuosius“. Jis visiškai supranta tuos, kurie šiuo metu lekia į užsienio kurortus ir ten visiškai laisvai atostogauja.

„Šiuo metu daug lietuvių renkasi Maldyvus. Supratę, į kokį rojų pateko, iškart nori pratęsti atostogas. Nuotolinius darbus ir vaikų mokslus derinti iš Maldyvų sudarytos tobulos sąlygos“, – pasakos jau antrą mėnesį Maldyvuose gyvenantis Makalius.

Judėjimo paradoksai ir jautrios žinomų žmonių istorijos – jau šį penktadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

2021 02 19 18:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt