ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Susirūpino Europos reikalais
tiesa.com

Užsienio reikalų sekretorius Williamas Hague‘as pareiškė, kad naujoji britų vyriausybė yra nusiteikusi vykdyti užsispyrėlišką politiką Europos atžvilgiu.

Nors prieš rinkimus buvo manoma, kad konservatoriai bandys atsiriboti nuo Europos, W. Hague‘as pareiškė, jog JK neliks pasyvi stebėtoja kitų Europos šalių atžvilgiu. Tokia užsienio reikalų sekretoriaus nuomonė buvo paskelbta prieš jo vizitą į keturias Europos sostines: Paryžių, Romą, Berlyną ir Varšuvą.

W. Hague‘as ragina Europą ryžtingiau elgtis sprendžiant tarptautinius reikalus, ypač Irano branduolinės politikos bei Balkanų klausimus. Jis ypač pabrėžė Bosnijos aktualijas, kur kyla grėsmė, kad atsinaujins seni nesutarimai.

W. Hague‘as ragina Europos Sąjungą imtis ryžtingų veiksmų ir kovoje dėl euro išlikimo. Užsienio reikalų sekretorius taip pat užsiminė, kad ES neturėtų vengti plėtros ir turėtų skatinti Balkanų šalių ir Turkijos prisijungimą prie ES. Kita sritis, kurioje Didžiosios Britanijos vyriausybė sieks veikti ryžtingiau – bendrosios rinkos skatinimas paslaugų sektoriuje.

 

2010 06 15 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt