pirmadienis, sausio 17 d.
Susitaikę V. Partikas ir J. Partikė pasidalijo kalėdinės fotosesijos akimirkomis: pamatykite
Alfa.lt
Asmeninis archyvas
Justina ir Vytenis Partikai

Neseniai susitaikę sutuoktiniai Justina Partikė ir Vytenis Partikas vėl džiaugiasi įsiplieskusia meile. Pora surengė kalėdinę fotosesiją, o jos akimirkomis pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Namų karalienė aiški“, – prie nuotraukų feisbuke rašė J. Partikė.

Alfa.lt primena, kad V. Partikas 2020 m. vasario mėnesį pasipiršo mylimajai Justinai televizijos laidos eteryje praėjus pusei metų nuo santykių pradžios.

„Mūsų meilė – ir švelni, ir karinga, kartais skraidanti drugeliais pilve, o kartais puodeliais į židinį, ji netobula, bet ji tokia tikra, kokios nebuvau patyręs“, – anksčiau pasakojo Vytenis.

Praėjus metams po santuokos, šių metų spalio mėnesį V. Partikas paskelbė žinią apie skyrybas. „Justina buvo nuostabi namų šeimininkė, rūpestinga mama, stengėsi būti ir rūpestinga žmona. Tiesiog ne visada lemta būti dviem žmonėms. Mes bandėme, stengėmės, lipinome, bet viskas sudužo į šipulius. Kokia meilė, kai žemini viešai savo mylimą žmogų, manau, tuomet nebelieka pagarbos, o galų gale ir meilės“, – tuo metu feisbuke rašė V. Partikas.

Praėjus vos savaitei po šios žinios, J. Partikė socialiniame tinkle paskelbė, kad pora susitaikė, o trumpos skyrybos buvo įsiplieskusių emocijų pasekmė.

„Taip, man pasakė, ko nenorėjo pasakyti, kas mane įskaudino... Fantazijos ir pogimdyminiai hormonai padarė savo, ir aš užpykusio žmogaus kandimu patikėjau. Dabar, kai galvoju, juokas ima... Bet tada man buvo nejuokinga visai... Daug ašarų, kvailų vaizdų galvoje... O ką aš? Skausmo kupina kandau atgal paviešindama asmeninę žinutę, kuri nebuvo teisinga. Tai daro skausmas ir pyktis“, – situaciją apibūdino J. Partikė.

2021 12 02 12:37
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt