ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Susižadėjo atlikėja A. Grande: kas tas jos širdį užkariavęs asmuo?
tiesa.com

Vos tik pasirodė pirmieji gandai apie naują užsienio pramogų pasaulio porą, dalis portalų tik ir laukė, kada gi šie įsimylėjėliai savo santykiuose žengs kitą žingsnį. Laukti teko neilgai, nes tik po kelių savaičių draugystės žinoma dainininkė Ariana Grande ir Pete‘as Davidsonas jau susižadėjo.

Portalui People.com porai artimas šaltinis atskleidė, jog visa tai įvyko visai neseniai.

„Jie – du žmonės, kuriuos meilė aplankė labai greitai ir kurie daro vienas kitą laimingais. Apie tai jie pradėjo kalbėti vieną savaitgalį. Šios žinios jie nuo nieko neslepia“, – sakė šaltinis.

Pora susipažino JAV populiarios laidos „Saturday Night Live“ filmavimo aikštelėje. Jei nesidomėjote poros gyvenimu, atrodo, jog šie tarp jų užsimezgę santykiai yra labai rimti. Ariana ir Pete‘as flirtuoja vienas su kitu, socialiniuose tinkluose dalijasi romantiškomis nuotraukomis ir elgiasi kaip tikri įsimylėjėliai. Tiesa, P. Davidsonas savo kūną papuošė keliomis su Ariana susijusiomis tatuiruotėmis.

Juodu susitikinėti ėmė gegužę. Prieš tai Ariana draugavo su atlikėju Macu Milleru, o Pete‘as buvo tik ką nutraukęs santykius su Cazzie David.

Apie rimtus tarp atlikėjos ir aktoriaus užsimezgusius santykius viešai paskelbta tik gegužės 21 dieną, nors iš pradžių buvo teigiama, jog Ariana ir Pete‘as yra tik artimi draugai.

Gali būti, kad garsioji atlikėja taip pat parodė ir savo sužadėtuvių žiedą. Maždaug prieš savaitę Ariana pasirodė „Wango Tango“ koncerte Los Andžele. Jos ranką tuo metu puošė didelis, lašo formos deimantu padabintas žiedas.

Ar tai tikrasis Arianos ir Pete'o sužadėtuves patvirtinantis žiedas? Ar dainininkė, žengdama prie altoriaus, pasileis plaukus? Kol kas atsakymų į šiuos klausimus niekas nepateikė, tačiau vienas dalykas yra aiškus visiems: Arianos ir Pete'o draugystė sužadėtuvėmis virto labai greitai.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 06 12 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt