ketvirtadienis, kovo 4 d.
Sustingę laike: kaip žvaigždėms pavyksta išlaikyti jaunatvišką išvaizdą?
Alfa.lt

Jai galbūt yra 51 metai, tačiau dėl lygios ir be raukšlių odos Jennifer Lopez atrodo 40-ies, skelbia Dailymail.

Kai vienas gerbėjas neseniai pakomentavo žvaigždės išvaizdą, sakydamas, kad tai yra botokso injekcijų rezultatas, dainininkė greitai paneigė tokius komentarus. 

„Dar kartą kartoju... Aš niekada nesileidau botokso injekcijų ir nesidariau plastinių operacijų“, – teigė J. Lopez. 

Atlikėja yra ne viena žvaigždė, kurios veidas atrodo sustingęs laike. 

53 metų aktorė Nicole Kidman teigė, kad rūpinasi oda apsaugodama ją nuo saulės. Bet ar tikrai ji gali taip jaunai atrodyti be niekieno pagalbos? Aktorė teigia, kad taip. 2013 m. žvaigždė viename interviu pasakojo, kad yra bandžiusi botokso injekcijas.

„Aš esu bandžiusi botoksą, deja, dabar jo nenaudoju ir pagaliau galiu judinti savo veidą. Jokių plastinių operacijų... Aš naudoju apsauginį kremą nuo saulės“, – sakė N. Kidman.

Kultinio serialo „Draugai“ žvaigždei Jennifer Aniston yra 51 metai. Moteris anksčiau yra minėjusi, kad galimai naudojo botokso injekcijas, tačiau šiuo metu aktorė renkasi kitokias procedūras. 

„Aš nesakau, kad nebandžiau to. Visos tos kosmetinės procedūros atrodo juokingai ant manęs!“ – teigė aktorė. 

J. Aniston šiuo metu renkasi neinvazinius gydymo būdus, tokius kaip lazeriai ir kolageną skatinanti ulterapija.

Aktorė Courteney Cox buvo trumpam pagarsėjusi dėl užpildų naudojimo, tačiau 2016 m. ji atskleidė, kad juos ištirpdė ir nebedaro nieko savo veidui.

„Aš labai stengiausi išsaugoti jaunatvišką išvaizdą ir tai tik pablogino situaciją. Dabar aš stengiuosi būti kuo natūralesnė“, – teigė aktorė.

Dainininkė Kylie Minogue yra dar viena žvaigždė, kuri teigė „pabandžiusi botoksą, bet tai jai nepatiko“. 2009 m. atlikėja teigė „eksperimentavusi“ su tuo, bet vėliau atskleidė, kad jo nebenaudoja. 

„Botoksas man nepatiko. Aš nustojau jį naudoti prieš kurį laiką. Šiuo metu mano veide yra raukšlių, ir viskas gerai“, – pasakojo K. Minogue. 

2021 01 25 19:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt