ketvirtadienis, spalio 1 d.
Svarbi žinia norintiems dalyvauti „Eurovizijoje“: laiko pateikti paraiškas liko nedaug
tiesa.com
Fotobankas
J. Veklenko sutikimas

Pretendentai atstovauti Lietuvai 2020-ųjų „Eurovizijoje“ turėtų per du mėnesius pateikti paraiškas dalyvauti LRT rengiamoje nacionalinėje atrankoje. Dalyvių – dainų autorių ar atlikėjų – paraiškų LRT laukiama iki gruodžio 8 d. Visas atrankos taisykles ir paraiškų formas galima rasti https://apie.lrt.lt/eurovizija.

Viena didžiųjų šių metų atrankos naujovių yra tai, kad vienas konkurso dalyvis gali dalyvauti tik su viena daina. Atrankai pateiktas kūrinys turi būti iki 2019 m. rugsėjo 1 d. niekur neskambėjęs ir ne ilgesnis kaip 3 min.

Visą nacionalinės atrankos balsavimo eigą stebės audito įmonė, o atranką prižiūrės darbo grupė, kurioje bus darbo grupės pirmininkas, LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas; LRT popmuzikos vyr. redaktorius Ramūnas Zilnys; LRT TV vyr. prodiuseris Audrius Giržadas; LRT OPUS vadovas Darius Užkuraitis, LRT komunikacijos vadovė Rūta Putnikienė, LRT užsienio ryšių koordinatorė Jolanta Tarasevičienė, TV režisierius Povilas Varvuolis ir aukščiausią rezultatą Lietuvai iki šiol su „LT United“ iškovojęs Andrius Mamontovas, atrankos rengėjams talkinsiantis įžvalgomis ir patarimais.

„Eurovizijos“ nacionalinė atranka prasidės sausio pradžioje ir baigsis vasario viduryje. Didžioji „Eurovizija“ vyks Roterdame gegužės 12–16 d.

2019 10 10 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt