penktadienis, rugsėjo 18 d.
Svarstoma apie daugybę liaupsių sulaukusio filmo „Bohemijos Rapsodija“ tęsinį
tiesa.com
Twitter.com

Buvęs grupės „Queen“ vaizdo klipų režisierius ir artimas dainininko Freddie Mercury bičiulis gerbėjams, svajojantiems apie antrą kino juostos „Bohemijos Rapsodija“ dalį, turi gerų naujienų. Portalui „Page Six“ Rudis Dolezalas atskleidė, kad filmo tęsinys „Queen“ šeimoje yra stipriai aptarinėjamas“. Jis taip pat pridūrė esantis tikras, kad grupės vadybininkas Jimas Beachas „tęsinį planuoja pradėti nuo koncerto „Live Aid“.

Net ir pats Brianas May’us užsiminė, kad antra filmo dalis – tikėtina: „Kas žino? Galbūt ir bus tęsinys.“ Tačiau jis taip pat pridūrė, kad „Live Aid“ koncertas – ideali jų grupės istorijos pabaiga.

„Bohemijos Rapsodija“, pasakojanti legendinės muzikos grupės „Queen“ istoriją, uždirbo daugiau nei 870 mln. dolerių. Be to, už šį filmą aktorius Rami Malekas, įkūnyjęs patį F. Mercury, buvo apdovanotas geriausio aktoriaus „Oskaru“.

Tačiau kino juosta sulaukė nemažai kritikos už tai, kaip buvo atvaizduotas F. Mercury gyvenimas, jo seksualinė orientacija ir ŽIV diagnozė.

Iš pradžių filmo kūrimui vadovavo režisierius Bryanas Singeris, bet nuolat vėluojantį, dirbti atsisakantį, atsikalbinėjantį jį pakeitė Dexteris Fletcheris. B. Singeriui taip pat buvo pateikti kaltinimai seksualine prievarta.

2019 06 10 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt