trečiadienis, spalio 5 d.
Šventiškame vakare „L'Officiel“ pristatė naujausią rugsėjo numerį ir stilingai pasitiko rudens sezoną
Alfa.lt
Darius Kučys
„L`Officiel“ rugsėjo numerio pristatymo akimirkos

Artėjant savaitgaliui, kviestiniai svečiai rinkosi į uždarą vakarą Vilniaus Filharmonijoje, čia „L'Officiel Lithuania“ surengė naujausio rugsėjo numerio pristatymą ir su stilinga publika pasitiko rudeninį mados sezoną. Tradiciškai rugsėjo mėnesį pristatyti du žurnalai – ne tik „L'Officiel“, bet ir vyrams skirtas „L'Officiel Hommes“.

Šį kartą naujasis numeris skirtas kino pasauliui, tad „L'Officiel Lithunia“ viršelį papuošė trys aktoriai, sukūrę pagrindinius vaidmenis jau greitai kino teatruose pasirodysiančioje lietuviškoje komedijoje „Ko nežino vyrai“: Vytautas Rumšas Jaunesnysis, Toma Vaškevičiūtė ir Rimantė Valiukaitė. Šmaikšti kino juosta pasakoja apie vyrų ir moterų santykių nesusipratimus, apie egocentrišką žurnalo redaktorių ir didžiausią jo košmarą, o filmo veiksmas vyksta žurnalo redakcijoje. „Kiekvienas kolektyvas – redakcija, teatro trupė ar vadybininkų biuras – turi savo dinamiką ir veikimo principus. Mes kūrėme įsivaizduojamą redakciją, kuri galbūt tėra tikrosios šaržas. Šis filmas – apie nuotykius, paradoksus, kurių nutinka kiekvienam mūsų savo darbe“, – sakė naujoje komedijoje žurnalo vyr. redaktorę įkūnijusi Toma Vaškevičiūtė.

Vyrams skirto žurnalo viršelio herojumi tapo dainininkas Vaidas Baumila, pastaruoju metu turėjęs ne vieną projektą, o rudenį jau planuojantis naujus. „Ruošiuosi naujo albumo išleidimui, įrašų studijoje vyksta paskutiniai pasirengimo darbai, rudenį laukia ir koncertai, ir kelionė į Vietnamą“, – intensyvų sezoną apžvelgė V. Baumila.

„Žurnale visada svarbiausias dalykas yra jo herojai, kurių istorijas pasakojame. Aš esu labai laimingas, kad mums atsiveria ypatingi žmonės, kuriuos skaitytojai turi galimybę pažinti kitokius, nei pratę. Šįkart surinkome visą puokštę ypatingų žmonių, kurių interviu, tikiu, bus įkvėpimas ne vienam“, – apie naująjį žurnalą sakė Saugirdas Vaitulionis.

Filharmonijoje susirinkusiems svečiams renginio staigmena tapo čia pristatyta naujausia dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija. „Ši kolekcija – labai spalvota, kiek kitokia nei praėjusi. Visąlaik stengiuosi daryti kardinaliai kitaip, nei buvo prieš tai. Bet visuomet išlaikau savo braižą“, – dar prieš šou užsiminė dizaineris. Po kolekcijos pristatymo ant scenos pasirodė dainininkas Vaidas Baumila, dovanojęs svečiams savo hitus, o po jo publiką linksmino DJ Samanta.

Foto galerija.: new_000264846_0

2022 09 02 12:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt