antradienis, rugpjūčio 9 d.
T. Barkeris prabilo apie savo sveikatos būklę
Alfa.lt
Scanpix
Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris

Travisas Barkeris patvirtino pranešimus, kad „gyvybei pavojingas pankreatitas“ turėjo įtakos jo išgabenimui į ligoninę, skelbia Pagesix.

„Pirmadienį nuėjau į endoskopiją, jaučiausi puikiai. Tačiau po vakarienės pajutau nepakeliamus skausmus ir nuo to laiko buvau hospitalizuotas“, – šeštadienį savo „Instagram Stories“ atskleidė jis.

Jis sakė, kad jam buvo pašalintas „mažas polipas“ „labai jautrioje vietoje, kurią paprastai tvarko specialistai, ir tai, deja, pažeidė kritinį kasos drenažo vamzdelį ir sukėlė sunkų gyvybei pavojingą pankreatitą“.

„Esu labai labai dėkingas, kad intensyviai gydydamasis šiuo metu jaučiuosi daug geriau“, – užbaigė jis ir pridėjo maldos jaustuką.

Žmona Kourtney Kardashian taip pat pasidalijo pareiškimu apie savo vyro sveikatos problemas.

„Mes su Travisu kartu atlikome įprastinę endoskopiją ir jis susirgo sunkiu, gyvybei pavojingu pankreatitu. – Ji tęsė: – Esu labai dėkinga mūsų specialistams, gydytojams ir slaugytojams, kad taip nuostabiai rūpinosi mano vyru ir manimi mūsų apsilankymo ligoninėje metu.“

Kaip anksčiau buvo skelbiama, būgnininkas antradienį buvo skubiai nuvežtas į Vest Hilso ligoninę ir medicinos centrą, o po to buvo nugabentas į „Cedars-Sinai“ medicinos centrą Los Andžele dėl papildomos priežiūros. Šalia jo buvo 43 metų žmona K. Kardashian.

Keletas šeimos narių linkėjo muzikantui sėkmės, kai jis gulėjo ligoninėje, įskaitant dukterį Alabamą (16), kuri savo socialinių tinklų sekėjus informavo apie T. Barkerio būklę ir pasidalijo akimirka iš jo palatos.

„Prašom sukalbėti maldą“, – savo „TikTok“ įrašo antraštėje rašė paauglė.

2022 07 04 18:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt