ketvirtadienis, balandžio 2 d.
T. Hanksas užsikrėtė koronavirusu ir atsidūrė ligoninėje
Tiesa.com
facebook

Tomui Hanksui ir jo žmonai Ritai Wilson, kurie vieši Australijoje dėl aktoriaus kino projekto, testais nustatytas naujasis koronavirusas, ketvirtadienį paskelbė pats „Oskaro“ laureatas.

63 metų T. Hanksas ir jo bendraamžė žmona yra izoliuoti ligoninėje Gold Kouste Rytų Australijoje, paskelbė Kvynslando valstijos sveikatos apsaugos pareigūnai.

„Labas, žmonės, Rita ir aš esame čia, Australijoje. Pasijutome truputį pavargę, tarsi būtume persišaldę, buvo kūno skausmų, – socialiniame tinkle „Instagram“ parašė T. Hanksas. – Mums buvo atlikti testai dėl koronaviruso ir jų [rezultatai] buvo teigiami.“

„Mes, Hanksai, būsim tikrinami testais, stebimi ir izoliuoti tiek, kiek reikės dėl visuomenės sveikatos ir saugumo“, – pridūrė JAV aktorius.

T. Hanksas yra pirmoji didelė Holivudo žvaigždė, viešai pareiškusi, kad užsikrėtė per pasaulį keliaujančiu naujuoju virusu. Anksčiau jis yra sakęs, kad serga 2 tipo diabetu, kuris laikomas papildomu rizikos veiksniu asmenims, užsikrėtusiems koronavirusu.

Australijoje kol kas patvirtinta daugiau kaip 130 COVID-19 atvejų ir trys mirties atvejai. T. Hanksas į Gold Koustą atvyko dėl būsimo filmo apie Elvis Presley, kurį režisuos australas Bazas Luhrmannas.

T. Hanksas vaidins legendinio dainininko ilgametį vadybininką Tomą Parkerį. Darbai dėl šio „Warner Bros“ filmo po T. Hankso diagnozės buvo sustabdyti.

2020 03 12 06:00
Spausdinti