šeštadienis, gruodžio 4 d.
T. Scotto koncerte žuvo 8 žmonės: sužeistas gerbėjas reperį padavė į teismą
Alfa.lt
Scanpix
Travisas Scottas

Travisas Scottas paduotas į teismą dėl nelaimingo atsitikimo penktadienį vykusiame koncerte, kuriame žuvo 8 žmonės, skelbia People.

Sužeistas gerbėjas šeštadienį padavė garsenybę į teismą dėl „nuspėjamo ir išvengiamo“ atsitikimo, kai koncerte kilo spūstis.

Gerbėjas siekia prisiteisti 1 mln. dolerių patirtos žalos. Vyras taip pat prašo taikyti laikiną apribojimą, kad būtų išvengta įrodymų sunaikinimo.

„Tragiškai dėl kaltinamųjų motyvacijos pasipelnyti koncerto dalyvių sveikatos ir saugumo sąskaita bei dėl jų skatinimo smurtauti, ne mažiau kaip 8 žmonės žuvo“, – rašoma ieškinyje.

Gerbėjas teigė, kad „patyrė sunkius kūno sužalojimus, kai nevaldoma minia žmonių pastūmė jį ant žemės ir sutrypė“.

Ieškinyje detaliai aprašomas įvykis, kuris atsitiko po to, kai gerbėjai įsiveržė į apsaugos užtvarą ir sutrypė vieni kitus, kad galėtų patekti anksčiau dienos metu. „Tas pats „skubėjimo“ fenomenas“, kuris įvyko tame pačiame festivalyje 2019 m. Atsakovai priėmė sąmoningą sprendimą ir leido šou tęstis, nepaisant didelės rizikos sužaloti koncerto lankytojus“.

Tai ne pirmas kartas, kai T. Scotto koncerte įvyko riaušės. Panašus atsitikimas buvo 2017 m., po kurio reperis taip pat buvo paduotas į teismą ir pripažintas kaltu. T. Scottas, kurio tikras vardas Jacquesas Websteris, buvo suimtas ir apkaltintas riaušių sukėlimus, viešos tvarkos pažeidimu ir grėsme nepilnamečio gerovei po koncerto 2017 m. gegužės menesį.

2021 11 08 17:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt