ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
T. Thompsonas užfiksuotas susikibęs už rankų su moterimi Graikijoje, kol laukiasi kūdikio su K. Kardashian
Alfa.lt
Scanpix
Khloe Kardashian, Tristanas Thompsonas

Tristanas Thompsonas Graikijoje bendrauja su nauja moterimi. Pirmadienį 31 metų „Chicago Bulls“ žaidėjas buvo pastebėtas su ja susikibęs rankomis, skelbia People.

TMZ gautoje nuotraukoje T. Thompsonas vilki gėlėtus marškinius, juodas kelnes ir baltus sportbačius. Nuotrauka buvo užfiksuota 5 val. ryto po vakarėlio Mykonos saloje.

Prieš kelias valandas T. Thompsonas buvo vietiniame klube „Bonbonniere“.

T. Thompsonas išvyko iš karto po to, kai paaiškėjo, kad jis ir 38 metų Khloé Kardashian susilauks vaiko surogatės dėka. Buvę mylimieji taip pat turi 4 metų dukrą True Thompson.

Liepos 13 d. K. Kardashian atstovas sakė: „Galime patvirtinti, kad True turės brolį arba seserį, kurio surogatė susilaukė lapkritį. Khloé yra nepaprastai dėkinga už tokį gražų palaiminimą. Norėtume paprašyti gerumo ir privatumo, kad Khloé galėtų sutelkti dėmesį į savo šeimą.“

Šaltinis taip pat sakė, kad nors pora laukiasi antrojo bendro vaiko, „Khloé ir Tristanas nėra kartu ir nuo gruodžio mėnesio nekalbėjo ne dėl bendrų vaikų auklėjimo reikalų“.

Sausio mėnesį 31 metų T. Thompsonas patvirtino, kad susilaukė vaiko su Maralee Nichols, „Instagram Story“ rašė: „Prisiimu visą atsakomybę už savo veiksmus. Dabar, kai tėvystė nustatyta, laukiu, kada galėsiu draugiškai užauginti mūsų sūnų.“

Jis ir K. Kardashian pradėjo susitikinėti 2016 m., o 2018 m. susilaukė dukters True. T. Thompsonas taip pat yra 5 metų sūnaus Prince'o su buvusia mylimąja Jordan Craig tėvas.

2022 07 19 17:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt