ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
Tarasovai: kai tuokėmės, žmonės net lažinosi, kad ilgai kartu neišgyvensime
Alfa.lt

Šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ – atvira Ingos Jocės išpažintis.

„Nebuvome susituokę nė metų, ką tik buvome susilaukę kūdikio, kai vyrui darbo reikalais prireikė išvykti į Paryžių. Pati jį išlydėjau, suruošiau maisto, kad neišalktų kelyje“, – savo pasakojimą pradės dviejų mergaičių mama.

Tačiau, išvykus vyrui, Ingą ėmė kankinti nuojauta, kad kažkas negerai. Kai po žadėtų dienų kelionės staiga sutuoktinis išjungęs telefoną ėmė ir dingo, moteris ne juokais sunerimo ir ėmė jo ieškoti. Tačiau paskambinus jo viršininkui sužinojo, kad šis net nebuvo išvykęs į jokią komandiruotę. O kai galiausiai vyras atsirado, jis teatsiuntė žinutę, kad nori pasikalbėti ir kad Inga lauktų jo po darbo.

„Stovėjau ankstų ryta kapinėse pasislėpusi už medžio, laikiau ant rankų savo dviejų mėnesių dukrytę ir stebėjau, kaip ryte į darbą mano vyrą atveža kita moteris“, – LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ ketvirtadienio vakarą pasakos Inga.

Dvejus metus po skyrybų Inga bandė pasveikti morališkai. „Kai aš kūriau šeimą, tikėjausi, kad tai bus visam gyvenimui. Aš pasirinkau ir turiu daryti viską, kad išsaugočiau šeimą. Man buvo be galo skaudu viską išgyventi. Finansinė situacija buvo kritiška.“

Kurdamas šeimą apie skyrybas negalvojo ir kitas „Bučiuoju. Rūta“ pašnekovas, kariuomenės viršila Gintautas Mauricas. Po skyrybų Gintautas ėmė ieškoti priežasčių, kodėl subyrėjo šeima. Juolab kad ėmė blogėti santykiai ir su vaikais. „Dabar aš jau suprantu, kodėl ant manęs taip pyko dukra. Aš palikau mamą, palikau ir dukrą. Mergaitės – mažos moterys, kurioms tėvo išėjimas yra tolygus išdavystei“, – prisipažins kariuomenės viršila.

Socialinėje erdvėje Gintautas ėmė atvirai kalbėti apie savo jausmus ir pamatė, kad sulaukia atsako. „Pats buvau šokiruotas ir nustebintas, kaip atvirai vyrai dalijasi savo skauduliais“, – kalbės Gintautas. Dabar karininkas pats ėmė organizuoti vyrų stovyklas išsiskyrusiems vyrams ir jų vaikams.

Sėkmingos santuokos receptu su laidos „Bučiuoju. Rūta“ žiūrovais LNK studijoje dalysis garsi dainininkų Violetos ir Viliaus Tarasovų šeima.

„Kai tuokėmės, žmonės net lažinosi, jog ilgai mes kartu neišgyvensime. O pažiūrėkite – esame jau trylika metų susituokę“, – šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ prisipažins Tarasovai.

2020 10 22 13:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt