ketvirtadienis, birželio 4 d.
Tėčiu tapęs dainininkas Vudis sūnų Elajų užmigdo originaliu būdu: tai labai pasiteisino
Alfa.lt

Arvydas Martinėnas-Vudis, kaip ir didžioji dalis Lietuvos žmonių, per karantiną sėdi namie. Tik Vudžiui daug linksmiau, nes jis turi mažą Vudžiuką, pirmagimį sūnų Elajų.

„Džiaugiuosi, kad mano gyvenimas labai pasikeitė, gavau naujo įkvėpimo“, – laikydamas metų ir septynių mėnesių sūnų, LNK laidai KK2 šį ketvirtadienio vakarą prisipažins Vudis.

Iki koronos pandemijos dainininkų grafikas buvo labai užimtas, tad Vudis su sūnumi praleisdavo mažiau laiko, nei norėdavo. Beje, Elajus jau yra dalyvavęs ir tėčio koncertuose, jam labai patinka scenoje, nes ten pilna visokių mygtukų, lempučių ir mikrofonų.

Vudis, kai tapo tėveliu, pradėjo kurti ir muziką vaikams, lopšines jo sūnus labai mėgsta. Tačiau lopšinių Elajus klausosi ne prieš miegą. Kad sūnus užmigtų, Vudis kas vakarą turi giedoti Lietuvos himną.

„Dainavau Lietuvos himną prieš miegą ir jis labai labai pasiteisino, – juokiasi Vudis, – štai ir vakar jis užmigo puikiausiai“.

Sūnų Elajų Vudis prižiūri tikrai ne vienas, didžioji dalis rūpesčių kliūna Sandrai, Elajaus mamai ir Vudžio mylimajai. Dėl motinystės Sandrai teko sustabdyti labai sėkmingą modelio veiklą. Bet ji, pasak Vudžio, nei kiek nesigaili ir nori dar vieno vaikučio.

Sandra ir Arvydas susiėjo ne iš pirmo karto. Draugavo, skyrėsi, draugavo, skyrėsi. Kol galiausiai susidraugavo ir nebesiskiria. „Buvo tikra „Santa Barbara“ pas mus. Pirmas, labai aistringas etapas, tada pertrauka, o po jos atėjo tvirtas etapas. Dabar mūsų sąjunga ir meilė – išbrandinta ir subrendusi“.

Vudis ir Sandra dar nėra susituokę, bet žada, kad vestuvės bus. Kažkada, kai baigsis karantinas.

Visas pasakojimas apie „Kelyje į žvaigždes“ išgarsėjusį Arvydą Martinėną – jau šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2.  

2020 05 07 13:49
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt