penktadienis, spalio 23 d.
Teisės vairuoti neturintis E. Dragūnas vėl sulaikytas prie automobilio vairo
tiesa.com
Instagram.com

Ketvirtadienį pareigūnai prie automobilio vairo sustabdė teisės vairuoti neturinį atlikėją, grupės „SEL“ lyderį Egidijų Dragūną, rašo Delfi.lt.

Žinomas vyras pareigūnams įkliuvo Antakalnyje. Pastebėję ir atpažinę E. Dragūną, pareigūnai, kurie žinojo, kad vyras neturi teisės vairuoti automobilį, ėmė jį vytis. Patruliuojantis ekipažas savo automobilį turėjo apsukti, o atlikėjas per tą laiką savo transporto priemonę paliko ir pabėgo.

Po kurio laiko E. Dragūnas su bičiuliu grįžo prie automobilio ir vis kartojo, kad jį vairavo ne jis, nors pareigūnai aiškiai matė, kad prie vairo sėdėjo būtent atlikėjas.

Alfa.lt primena, kad pernai vasarą E. Dragūnas už prabangaus sportinio automobilio vairo buvo sulaikytas neblaivus. Tąkart liudininkai pranešė apie kelyje neatsargiai besielgiantį vairuotoją. Sustabdę vyrą, kelių policininkai nusprendė patikrinti jo blaivumą. Į alkotesterį 42-ejų vyras „įpūtė“ 0,7 promilės.

Baudžiamoji byla automobilį „Lamborghini“ vairavusiam E. Dragūnui negrėsė, tačiau jo laukė administracinė atsakomybė. Jam teko metams atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu ir susimokėti 300 eurų baudą.

Šį kartą, rodos, pasekmės bus skaudesnės.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 02 01 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt