antradienis, kovo 9 d.
Teismas atvertė M. Kuzminsko ir E. Andreikaitės skyrybų bylą
tiesa.com

Pirmadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teismas atvertė krepšininko Mindaugo Kuzminsko ir šokėjos Eglės Andreikaitės skyrybų bylą. Nė vienas iš besiskiriančių sutuoktinių teisme nepasirodė.

Pirmadienį po pietų M. Kuzminsko skyrybų prašymą pradėjo nagrinėti teisėja Agnė Stankevičienė. Nors besiskiriančios poros neretai dalyvauja teismo posėdžiuose, šįkart teisme pasirodė tik sutuoktinių advokatai – Vaida Genaitytė ir Mindaugas Kukaitis. Alfa.lt primena, kad apie skyrybas su žmona Egle M. Kuzminskas pranešė socialiniuose tinkluose. Pasak jo, nesutapo poros interesai – Mindaugas norėjo šeimos, vaikų, o Eglė – karjeros.

„Kadangi gandai sklando jau ilgai, ir anksčiau ar vėliau tai bus oficialu, noriu pranešti, kad mes su Egle skiriamės. Labai daug gražių akimirkų kartu, daug išmokta ir praeita, už ką galiu tik padėkoti ir palinkėti sėkmės. Gaila, kad per vėlai pamatėme ir supratome, jog vienas mūsų nori bandyti daryti savo karjerą, o aš norėjau šeimos ir vaikų. Deja, norai ne visada sutampa. Stengiausi viską išsaugoti, o dabar belieka tikėtis, kad besukant skirtingais keliais nugalės sveikas protas, niekas nesieks asmeninės naudos ar pykčių, ir ateityje surasime savo laimes“, – rašė M. Kuzminskas.

Po tokio krepšininko pareiškimo prabilusi E. Andreikaitė teigė, kad santuoka iširo dėl jo neištikimybės. Medaus mėnesį Eglė ir Mindaugas leido Balio saloje, tačiau jau tada mergina pastebėjo, kad Mindaugas elgiasi nenatūraliai – neleido dėti į instagramo paskyrą jųdviejų nuotraukų. Po medaus mėnesio jaunavedžiai grįžo į bendrus namus Vilniuje. Eglė Mindaugo kompiuteryje atrado jo nuotraukas su kita mergina: „Nežinau, kokios gali būti mintys, pamačius tokį dalyką, jos tikrai nebuvo pozityvios, net didžiausiam priešui to nelinkėčiau. Buvo jausmingai apsikabinęs su kita moterimi...“ – televizijoje pasakojo balerina.

2018 12 03 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt