antradienis, liepos 14 d.
Teismas ėmėsi Zuokų skyrybų: atvykęs A. Zuokas nenuslėpė liūdesio
tiesa.com
Dominykas Griežė
Artūras Zuokas

Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas ėmėsi nagrinėti Agnės Zuokienės prašymą išskirti ją su vyru, buvusiu Vilniaus meru Artūru Zuoku. Pastarasis su advokate atvyko į teismą, tačiau A. Zuokienė, pati inicijavusi skyrybas, teisme nepasirodė.

Skyrybos neturėtų būti lengvos – A. Zuokienės ieškinio detalės nėra aiškios, atsakovu šioje byloje pripažintas ne tik A. Zuokas, bet ir bendrovė „BNA ERGO“ ir Gytis Trinkūnas, „BNA grupės“ vadovas.

Pats pirmas posėdis buvo rekordiškai trumpas – truko vos 12 minučių. Teismo salę palikęs A. Zuokas atrodė prislėgtas ir nebuvo nusiteikęs daugžodžiauti. „Nepykstu ant žmonos“, – sakė buvęs Vilniaus meras, paklaustas, ar jaučia nuoskaudą, kad gyvenimo draugė panoro skyrybų.

Lakoniškai kalbėjęs A. Zuokas teigė, jog žmona teisme nepasirodė, nes tai nėra būtina. Kodėl atsakovais skyrybų byloje yra pripažinti ir bendrovė bei verslininkas, susiję su A. Zuoku, politikas nesakė ir siūlė to klausti jo sutuoktinės.

Skyrybų panorusi A. Zuokienė anksčiau žiniasklaidai teigė, kad jųdviejų su vyru santuoką ištiko krizė – užuot rūpinęsi vaikais ir kūrenę šeimos židinį, jie įsitraukė į politiką, visuomeninius reikalus.

Prieš keletą savaičių Zuokų skyrybos įgavo naują atspalvį, kai A. Zuokienė bendruose namuose rastus menininko Jono Meko daiktus viešai perdavė Vilniaus savivaldybei. Spekuliuota, kad A. Zuokas galėjo pasisavinti vertingus menininko daiktus, tačiau vėliau šie buvo grąžinti, paaiškėjo, kad jie menkaverčiai, priklauso viešajai įstaigai „Jono Meko fondas“, su kuria susijęs A. Zuokas, o politiko namuose daiktai sandėliuoti, nes viešoji įstaiga neturėjo kitų patalpų.

2019 08 26 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt