antradienis, rugpjūčio 3 d.
Teismas oficialiai nutraukė I. Zasimauskaitės ir M. Kiltinavičiaus santuoką
Alfa.lt

Praėjusią savaitę skelbėme, kad žinomos dainininkės Ievos Zasimauskaitės ir Kėdainių „Nevėžio“ vyr. trenerio Mariaus Kiltinavičiaus skyrybų dokumentai pasiekė teismą. Penktadienį naujienų portalas 15min patvirtino, kad pora oficialiai išsiskyrė.

Šią žinią patvirtino teismo atstovė spaudai, kuri teigė, kad nei vienas iš sutuoktinių posėdyje nedalyvavo, jis vyko rašytinio proceso tvarka.

Primename, kad praėjusių metų gruodį I. Zasimauskaitė prakalbo apie santuokos krizę. Tuo metu Ieva atviravo, kad jie su Mariumi gyvena atskirai, tačiau oficialaus skyrybų proceso dar nėra pradėję.

„Kai pats gydaisi žaizdas, dar nelabai gali suprasti, kas vyksta, nelabai gali atsiverti ir kitiems. Man skambina, sako – girdėjom, kad padavėt skyrybų dokumentus. Sakau, kad ne, nepadavėm. Šiuo metu gyvenam atskirai, bet nesame padavę jokių oficialių dokumentų. Nežinau, kaip bus“, – tuomet pasakojo I. Zasimauskaitė.

Žiedus su buvusiu grupės „N.E.O.“ nariu bei krepšinio treneriu M. Kiltinavičiumi Ieva sumainė gana anksti – būdama vos 21-erių. Pora vestuves iškėlė 2015-ųjų birželį.

2020 07 17 17:11
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt