trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Teismas paliko B. Spears jos tėvo globai iki 2021 m. vasario
Alfa.lt

Los Andželo teismas atmetė amerikiečių pop dainininkės Britney Spears prašymą išlaisvinti ją iš tėvo Jamie Spearso globos. Apie tai praneša „Reuters“, remdamasi gerbėjų paviešinta teismo nutartimi, kurios tikrumą agentūra sugebėjo patvirtinti rugpjūčio 24 d., pirmadienį.

Pastarajame teismo posėdyje, kuris vyko už uždarų durų ir dalyvaujant garsenybės tėvams bei jos advokatams, buvo nuspręsta ją palikti tėvo globoje iki 2021 m. vasario 1 d.

Prieš uždarą teismo posėdį dainininkės advokatas pateikė dokumentus, kuriuose teigiama, kad atlikėja yra „kategoriškai prieš“, jog tėvas ir toliau kontroliuotų jos asmeninį gyvenimą. 38-erių žvaigždė paprašė, kad jos vadybininkė Jodi Montgomery taptų jos globėja. Kodėl to norima, nebuvo paaiškinta.

Dainininkės tėvas jau 12 metų yra atsakingas už dukros asmeninį gyvenimą, finansus ir karjerą. J. Spearsas buvo paskirtas savo dukters globėju 2008 m., kai ji buvo paguldyta į ligoninę dėl psichikos problemų. 2019 m. pabaigoje jis laikinai perdavė savo įgaliojimus atlikėjos vadybininkei J. Montgomery, o šių metų sausį susigrąžino globos teises.

Anot agentūros, B. Spears gerbėjai susirinko prie teismo pastato ir surengė mitingą #FreeBritney („Išlaisvinkite Britney“). Kai kurie jos gerbėjai mano, kad Spears yra laikoma nelaisvėje ir per socialinius tinklus siunčia paslėptus signalus, prašydama išlaisvinti.

Rugpjūčio 9 d., pop dainininkės gerbėjai susirūpino naujomis Britney žinutėmis „Instagram“ paskyroje. Atlikėja paskelbė įrašą geltoname fone ir bandė paaiškinti savo meilę šiai spalvai. Anksčiau sekėjai ragino ją filmuotis geltoname fone ar rašyti geltonu atspalviu, jei jai prireiktų pagalbos.

View this post on Instagram

????⭐️???????? !!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

2020 08 25 10:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt