ketvirtadienis, liepos 16 d.
Televizija nutraukė geriausios dainininkės kalbą per „British Awards“ (video)
tiesa.com

Dainininkė Adele laimėjo du prizus muzikinių apdovanojimų ceremonijoje „Britsh Awards“ Londone, bet jos triumfą aptemdė incidentas. Atsiėmus statulėlę už „Geriausią metų albumą“ jai beveik nebuvo leista kalbėti, nes transliacijai skirtas laikas artėjo prie pabaigos.

Adele taip pat buvo pripažinta geriausia metų atlikėja moterimi. „Aš parodžiau jiems savo vidurinį pirštą. Tai buvo skirta ceremonijos rengėjams, ne mano gerbėjams. Atsiprašau, jeigu ką nors įžeidžiau, bet rengėjai įžeidė mane“, - po ceremonijos kalbėjo ryškiausia ceremonijos žvaigždė. Praėjusią savaitę „Grammy“ apdovanojimuose ji laimėjo net šešias statulėles.

Du apdovanojimus „British Awards“ ceremonijoje gavo ir Edas Sheeranas. Jis buvo pripažintas geriausiu metu atlikėju vyru ir metų staigmena. „Coldplay“ gavo geriausios grupės apdovanojimą , o vaikinų grupė „One Direction“ atsiėmė statulėlę už geriausią metų britų singlą.

Adele praėjusiais metais scenoje vėl spindėjo visu gražumu. Ji net tik susišlavė daugybę apdovanojimų, bet jos antrojo albumo „21“ buvo parduota net 17 mln. kopijų, o populiarumu jis neturėjo sau lygių 24-iose šalyse. Atsiimant „Geriausių metų albumo prizą“, kuris įteikiamas pačioje ceremonijos pabaigoje ir yra viso renginio akcentas, dainininkei buvo leista kalbėti vos 12 sekundžių. Tada renginio vedėjas Jamesas Cordenas įsikišo ir paprašė Adelės baigti kalbą. Ji atrodė susierzinusi. Vėliau ji sakė: „Aš jau norėjau padėkoti britų publikai už palaikymą, bet jie mane nutraukė. Taigi ačiū visiems už jūsų paramą, tai neįtikėtina“.

Ceremoniją transliavusi ITV televizija išplatino pareiškimą, kuriame atsiprašė dainininkės. „Apdovanojimai yra tiesioginis renginys ir jis viršijo savo laiką. Mes turėjome judėti toliau. Norime atsiprašyti Adelės už incidentą“. ITV po muzikinių apdovanojimų rodė žinias. „BBC 5“ radijo žurnalistai po ceremonijos pastebėjo, kad ITV dar niekada nebuvo sutrumpinusi futbolo transliacijų – žinios visada palaukdavo.

2012 02 22 08:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt