sekmadienis, sausio 17 d.
Temzėje, rytų Londone pasirodęs banginis - nugaišo
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Londono miesto gyventojus jau nuo savaitgalio stebino netikėtas reginys - Temzės atkarpoje netoli Dagenhamo plaukiojo banginis, kuriam net buvo suteiktas vardas - Hessy.

Šalia Dagenhamo, Temzėje šis ypatingas gyvūnas buvo pastebėtas ir savaitgalį ir pirmadienį. Banginio ilgis - maždaug 5-6 metrai. Specialistai sako, kad tai - kuprotasis banginis.

Londono Uosto vadybos atstovas ryšiams su visuomene pirmadienį teigė: „esame 99,9999% įsitikinę, kad tai - kuprotasis banginis. Vis sulaukiame apie jį pranešimų”. Pasak specialistų, nors banginis į Temzę atklydo netyčia, jautėsi gerai, neatrodė, kad žinduolis patiria stresą. Net buvo manoma, kad jis jau galėjo grįžti į jūrą. Deja, vakar Britų specialiosios narų gelbėtojų pajėgos pranešė, kad Banginis be gyvybės ženklų plūdurioja Greenhithe, Kente. Manoma, kad banginis Hessy nerado pakankamai maisto, o iš Temzės būtų galėjęs išplaukti tik kitą savaitę, kai turėjo pakilti vandens lygis. 2006 metais į sostinę buvo atklydęs kitas banginis, kuris, deja, irgi nugaišo nuo išsekimo. Pernai į sostinę buvo atklydęs baltasis delfinas, kelias dienas prikaustęs miesto gyventojų dėmesį ir džiuginęs tiek mažuosius, tiek didžiuosius miesto gyventojus.

2019 10 09 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt