penktadienis, rugpjūčio 7 d.
„Tesco“ sauskelnės sukėlė kūdikiui neišpasakytą skausmą: oda atrodo lyg nudeginta
tiesa.com
facebook nuotrauka

Emma Knight iš Scunthorpe, Linkolnšyro, pasibaisėjo „Tesco“, nes, jos manymu, jų „Fred and Flo Ultradry” 4+ dydžio sauskelnės sukėlė stiprų bėrimą ant sūnaus Logano odos.


Įniršusi mama tvirtina, kad „Tesco“ sauskelnės sukėlė stiprų, raudoną bėrimą ant jos 10 mėnesių kūdikio odos. 32 metų Emma Knight socialiniame tinkle facebook pasidalino nuotraukomis, kuriose matyti Logano raudona, besilupanti oda. Ji taigia, kad „Tesco“ pirktos „Fred and Flo Ultradry 4+“ sauskelnės sukėlė „nudegimus“ ir spaudė prekybos centrų tinklą pateikti atsakymą ir prisiimti atsakomybę. „Galiu tik spėti, kad naujausias mano naudotas paketas sukėlė cheminius nudegimus mano sūnui” „Kai pakeičiau sauskelnes prieš miegą, jo oda pradėjo luktis - jau tada aš žinojau, kad tai nėra vystyklų bėrimas“, - šiandien sakė keturių vaikų mama. Emma teigia, kad jos šeimos gydytojas apžiūrėjo Loganą ir patvirtino, kad nudegimus sukėlė sauskelnės. 


Šių sauskelnių kaina - 2,99 svaro sterlingų už 44 pakuotes. Mama pasakojo, kad gydytojas paskyrė antibiotikų ir steroidinį kremą. Emma pridūrė: „Pirmadienio rytą pastebėjau, kad mano sūnaus užpakaliukas raudonuoja, bet maniau, kad tai - vystyklų bėrimas.

Aš niekada neįsivaizdavau, kad vystyklai gali sukelti tokius nudegimus. Mėginau rasti informacijos internete ir atrodo, kad tokių įvykių - daug.


Nusprendžiau visam laikui pereiti prie daugkartinių vystyklų - negaliu leisti, kad vėl taip atsitiktų.”

Socialinių tinklų vartotojai taip pat labai susirūpino dėl šio įvykio. "O Dieve. Tikiuosi, kad jam viskas gerai", - rašė vienas. “Dievuli mano! Neabejotinai atrodo kaip kažkoks nudegimas, tebūna palaimintas!”, - paskelbė kita mama.

Tėvas sakė: „Buvo ir kitų pranešimų, tokių kaip šis, praėjusią savaitę. „Tesco“ turėjo juos iškart išimti iš lentynų, o ne toliau pardavinėti. Jokio, jokio pasiteisinimo. Sauskelnių gamintojai taip pat turėtų būti išstumti iš verslo, jei tai yra jų produktas."

2019 11 27 21:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt