trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Th. May nepritaria D. Trump'o imigracijos draudimui
tiesa.com

Premjerės atstovai pranešė, jog Theresa May nepritaria kontraversiškam Jungtinių Valstijų prezidento Donald'o Trump'o imigracijos draudimui, ir kreipsis į JAV jeigu draudimas palies JK piliečius.

JAV prezidento D. Trump'o sprendimas laikinai neįleisti į šalį žmonių, kurie yra kilę iš Irako, Irano, Sirijos, Libijos, Somalio, Sudano ir Jemeno, sukėlė didelę kritikos ir prieštaravimų bangą visame pasaulyje.

Jungtinės Karalystės premjerė, su oficialiu vizitu besilankydama Turkijoje teigė, jog Amerika yra atsakinga už savo imigracijos politiką. Šeštadienio vakarą dalyvaudama oficialioje spaudos konferencijoje premjerė vengė tiesiogiai pasmerkti tokį prezidento D. Trumpo žingsnį, tuo sulaukdama daug kritikos iš JK parlamentarų.

Tačiau vos tik premjerei grįžus į JK, Downing Street'as išplatino oficialų pranešimą, kuriame teigiama, jog JAV imigracijos politika yra jų reikalas, o JK imigracijos politika yra JK vyriausybės reikalas: „Mes nepritariame tokiam požiūriui ir jo nesilaikysime“.

Žmonėms, kurie dėl tokio įstatymo pateko į keblią padėtį ir kuriems grėsė deportacija, į pagalba atėjo JAV Federalinė teisėja, kuri iš dalies blokavo kontraversišką draudimą. Ji blokavo dalį įsako ir užkirto kelią deportuoti atvykusius.

2017 01 29 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt