antradienis, birželio 15 d.
„The Roop“ lyderis V. Valiukevičius gavo prestižinį apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą
Alfa.lt

Nors didysis dainų konkursas „Eurovizija“ dėl pandemijos šiemet neįvyko, konkurso gerbėjų favoritai „The Roop“ jau pelnė ne vieną svarbų apdovanojimą. Antradienį grupės nariai paskelbė gavę prestižinį apdovanojimą iš Kauno rajono mero.

Šią džiugią naujieną grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius paskelbė feisbuke. 

„Vakar turėjau tikrai ypatingą dieną. Pirmiausia, Garbės sargybos kuopa pristatė savo naują parodomąją programą pagal THE ROOP „On Fire“ dainą, kurią įstabiai atliko Lietuvos kariuomenės orkestras iškilmėse prie Prezidentūros, stebint Lietuvos Prezidentams, politikams ir užsienio garbiems svečiams.

Vėliau, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas apdovanojo mane už Lietuvos vardo garsinimą Europoje. Tai – maloniai netikėta. Esu kilęs iš šio krašto ir toks oficialus įvertinimas yra didelė garbė. Trečia, pagalvojau, kad būtų smagu, jeigu tėvai būtų buvę renginyje ir pasidžiaugę kartu. Taip ir nutiko – jie atvyko nieko man nesakę! Ir galiausiai, vakaro koncertas pritraukė jūrą žmonių ir jų šypsenų. Ačiū už šias visas dovanas!“, – soc. tinkle rašė V. Valiukevičius.

2020 07 08 13:02
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt