ketvirtadienis, liepos 2 d.
Thomas Cook nepadengus viešbučio kainos šeima, nesutikusi antrą kartą sumokėti £885, buvo išspirta į gatvę
tiesa.com
socialinių tinklų nuotrauka

Dynastic viešbutis Benidormo mieste, Ispanijoje, kaip teigiama, išmetė į gatvę šeimą, atostogų kelionės paketą pirkusią iš Thomas Cook kompanijos.

Šeima teigia, kad viešbutis, pabijojęs, kad žlugusi kompanija nesumokės jiems už šeimos gyvenimą jame atostogų metu, paprasčiausiai išgarbino juos į gatvę.  

Dylan Hutchison, jau sumokėjęs už atostogų paketą, teigė, kad jam teko rasti naują viešbutį, nes Dynastic jam davė du pasirinkimus: dar kartą sumokėti daugiau, nei £885, arba eiti lauk.  

24 metų amžiaus Dylan, jo 25 metų amžiaus žmona Charrelle ir penkerių metukų amžiaus sūnelis Leo tiek pinigų neturėjo, tad jiems teko susirinkti daiktus ir keliauti lauk iš viešbučio.  

Kartu su draugais Leigh Crombie, Vicki Butchart ir jų ketverių metukų amžiaus sūneliu Archie visą vakarykštę dieną praleido ieškodami, kur apsistoti nakčiai.  

Per 150 000 visame pasaulyje apleistų keliautojų šiuo metu skraidinami namo Civilinės Aviacijos Vadovybės vadovaujamo £100 000 000 kainavusios operacijos „Matterhorn” orlaiviais.  

Prieš metus savaitės trukmės atostogų paketą trims už £1,500 įsigijusi šeima pasakoja, kokį šoką patyrė žlugus kompanijai.  

„Iki šio įvykio tai buvo tikrai puikios atostogos. Pabudome ryte ir per žinias pamatėme, kad Thomas Cook bankrutavo. Tada nulipome žemyn prie viešbučio registracijos stalo, norėjome pasiklausti, kas dabar bus.  

Registratūros vadovas mums pasakė, kad jei iki vidurdienio vietos laiku nesumokėsime €1,000 už kiekvieną šeimą, būsime išgyvendinti iš viešbučio. Ji pasakė, kad toks sprendimas buvo priimtas paties kompanijos direktoriaus.  

Jie tvirtino, kad tokia buvo viešbučio kaina savaitei, net jei mes jau sumokėjome Thomas Cook. Jie sakė, kad net jei mes esame apdrausti, jų viešbučiui likvidatoriai sumokėtų tik pačiame gale. Tad turėjome arba sumokėti €2,000 arba dingti, nepadėjo net CCA darbuotoja, patikinusi, kad mūsų nakvynės kaštai bus padengti.  

Neturėjome pinigų, tad net norėdami nebūtume galėję patys susimokėti, teko susikrauti lagaminus. Buvome išspirti į gatvę.”  

Šeimai visą dieną praleidus ant šaligatvio jiems teko naujam viešbučiui pakloti £310 ir palikti £310 depozitą, kad turėtų kur miegoti likusių atostogų metu.  

Atostogų pakete buvo įskaičiuotas ir maistas, oro uosto pervežimai ir kitos būtinybės, kurias šeimai dabar teks pirkti patiems. Kol kas nėra aišku, ar šeima gaus pilną kompensaciją.   

2019 09 24 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt