pirmadienis, liepos 6 d.
Timati ištirpdė Londono lietuvių širdis
tiesa.com

Pasaulinį pripažinimą pelnęs atlikėjas iš Rusijos Timati kovo 28 d. apsilankė Londone. „Troxy“ arenoje pasirodęs dainininkas privertė iš malonumo rėkti susirinkusias merginas ir skanduoti vyrus.

Brangiausiai Rusijoje kainuojančio atlikėjo pasirodymas tęsėsi ilgiau nei dvi valandas, per kurias skambėjo garsiausi atlikėjo kūriniai. Šiltai su žiūrovais bendravęs dainininkas sveikino susirinkusius rusus, ukrainiečius, kazachus ir baltarusius. Pasirodymą Timati pradėjo vilkėdamas marškinėliais su užrašu „Maskva“.

Beveik 3 tūkst. žiūrovų talpinanti arena buvo pilna besilinksminančių gerbėjų. Koncertas prasidėjo dūmų fejerverkais scenoje. Galinga aparatūra skambėjo taip stipriai, kad klausantis muzikos net ir atokiausiame arenos kampelyje virpėjo visas kūnas. Įspūdingas lazerių šou koncerte sustiprino muzikos skambesį ir sukūrė naktinio klubo įvaizdį gyvo garso koncerte.
 
Suskambus pirmiems „London“ ir „St. Tropez“ akordams, publika tiesiog pašėlo. Drauge su Timatitraukdami mintinai mokamas dainas taktas į taktą įvairaus amžiaus žiūrovai šoko, plojo ir kitaip stengėsi išreikšti padėką dainininkui.

Nuotr. aut. Serge Melkovart
  

Nuotr. aut. Serge Melkovart

 
Nuotr. aut. Serge Melkovart
 
 

Renginio nuotraukų albumą galite pamatyti TIESA.COM „Facebook" puslapyje.

Renginį organizavo kompanija "We Can Feel".

2015 03 29 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt