penktadienis, rugsėjo 30 d.
„Tinder Swindler“ sukčius S. Levievas paduotas į teismą
Alfa.lt
Instagram
Simonas Levievas

Populiarioje „Netflix“ dokumentikoje „Tinder Swindler“ išgarsėjęs sukčius Simonas Levievas paduotas į teismą, skelbia Eonline.

S. Levievą į teismą padavė Levievų šeima. Kaip atskleidžiama populiarioje dokumentikoje, Simonas naudojosi Levievų pavarde, kad suviliotų moteris per pažinčių programėlę „Tinder“, o vėliau pasisavino jų pinigus.

Izraelio deimantų magnato Levo Levievo dukra ir šeimos turto paveldėtoja Chagit Leviev sakė, kad kelių milijonų dolerių ieškiniu siekiama, kad Simonas (Shimonas Hayutas) „atsižvelgtų į teisingumą ir gautų nusipelnytą bausmę“.

„Sh. Hayutas yra apgavikas, kuris pavogė mūsų šeimos tapatybę ir bandė išnaudoti mūsų gerą vardą, kad pasipelnytų iš aukų bei išviliotų milijonus dolerių. Jis neturi ryšio su Levievų šeima ir yra nesusijęs su mūsų įmone „LLD Diamonds“, – teigė Ch. Leviev.

„Aš džiaugiuosi, kad jo tikroji tapatybė ir jo veiksmai yra parodyti pasauliniu mastu ir, tikėkimės, tai padarys galą jo nesąžiningiems veiksmams“, – pridūrė Ch. Leviev.

Tel Avive pateiktame ieškinyje teigiama, kad Simonas „melagingai prisistatė esąs Levo Levievo sūnus ir gauna daug naudos (įskaitant materialinę). Dokumentuose taip pat teigiama, kad Simonas visame pasaulyje „apgaudinėjo, klastojo ir įskaudino moteris, vyrus ir įmones“ visame pasaulyje „apsimetinėdamas“ jų šeimos nariu ir naudodamasis jų „turtinga“ reputacija.

Šeima tvirtina, kad Simonas „be leidimo“ nufotografavo Levą ir Ayeletą bei panaudojo „Photoshop“ programą, kad suredaguotų save šeimos kadre. Anot ieškinio, „jis pristatė redaguotą nuotrauką moterims ir vyrams kaip įrodymą, kad yra Levievų šeimos narys, taip juos suklaidindamas. Tai jis darė siekdamas asmeninio pelno“.

Byloje pateikti kaltinimai apima šmeižtą, privatumo pažeidimą ir prekių ženklų pažeidimą. Levievų šeima teigė, kad Simono „niekingi veiksmai“ juos šmeižia ir „žemina“.

2022 03 01 19:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt