pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Tinklaraštininkė S. Šveikauskaitė pasidalijo liūdna nėštumo istorija: gydytojas pasakė, kad galiu ir numirti
Alfa.lt

Visai neseniai žinoma tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė socialiniuose tinkluose pranešė džiugią žinią – moteris laukiasi. Trečiadienį S. Šveikauskaitė savo sekėjams atskleidė, kad nėštumo pradžioje medikų prognozės nebuvo džiuginančios – jie konstatavo diagnozę, dėl kurios mažai šansų, kad vaikelis gims sveikas.

Sotera pasidalijo savo istorija, kuri galbūt įkvėps kitas moteris tokią patirtį išgyventi.

„Šiandien aš šypsausi ir esu laiminga todėl, kad dabar viskas gerai, mano mažylis auga, kaip turi augti, sveikas ir stiprus.

Bet pradžia buvo sudėtinga...

Mano pirmasis daktaras man diagnozavo ne vietoje pastojimą, jau rašė „išvalymui“, o dar pasakė, kad galiu ir numirti, nes tokia didelė rizika yra. Tokiom mintim gyvenau iki kito apsilankymo pas kitą specialistą. Tuomet po savaitės kažkas širdy pasakė, kad kažkas ne taip. Nusprendžiau aplankyti kitą daktarą. Šis pasakė man dar kitą diagnozę, nors pamatė gimdoje vaisių, padarė išvadas, kad tai nesivystantis nėštumas ir šansų turėti sveiką mažylį jis man visiškai nedavė. Vėl pasiūlė valymą.

Bet aš su vyru ėmiausi iniciatyvos, kas 2-3 dienas stebėjau HCG ir progesterono augimą ir užsirašiau pas labai gerą specialistą, kuris būtent dirba su moterimis, kurios turi tam tikrų problemų, t.y. nėštumas yra komplikuotas, ar tam tikrų problemų turi, ar kaip pas mane – viskas neaišku, tik dvi blogiausios diagnozės. Nuėjau pas jį. Ir jis pasakė visiškai, ką kitą negu daktarai iki to. 

Viskas gerai, tarė jis! Atrodo nuo širdies akmuo nusirito... Vaikas auga, kaip turi būti. Jis vietoje, sveikas. Bet paskyrė leistis iki 12 savaitės kasdien progesteroną, dėl jo labai žemo kiekio. Taip daugiau nei mėnesis ir kas vakarą man vyras į pilvą leido vaistus.

Visas pilvas subadytas, kasdien leistis vaistus nėra tikrai pati smagiausia procedūra, bet...Galiausiai mes išsaugojom savo vaiką. Ir dabar jam viskas gerai. Bet žinote, ką? Aš nuo pat pradžių jaučiau, kad bus gerai. Ir tas tikėjimas tikrai daro stebuklus. O šią istoriją pasakoju ne šiaip sau, kad noriu išsipasakoti. Patikėkite, socialiai tinklai man yra paskutinė vieta, kur noriu dalintis savo labai asmeniniais išgyvenimais, bet pasakoju tam, gal galbūt ši istorija suteiks vilties, kai jos nebebus, ar ji bus labai maža kažkam iš čia esančių, skaitančių.

Galbūt tai kažkam padės... Tikiu, kad grasiai kalbėdami ne vien apie gražiausius dalykus, mes galim padėti vieni kitiems. Niekad nepraskit tikėjimo...niekada“, – socialiniuose tinkluose dalijosi tinklaraštininkė.

View this post on Instagram

Šiandien aš šypsausi ir esu laiminga todėl, kad dabar viskas gerai, mano mažylis auga, kaip turi augti, sveikas ir stiprus. Bet pradžia buvo sudėtinga.... Mano pirmasis daktaras man diagnozavo ne vietoje pastojimą, jau rašė “išvalymui”, o dar pasakė, kad galiu ir numirti, nes tokia didelė rizika yra. Tokiom mintim gyvenau iki kito apsilankymo pas kitą specialistą. Tuomet po savaitės kažkas širdy pasakė, kad kažkas ne taip. Nusprendžiau aplankyti kitą daktarą. Šis pasakė man dar kitą diagnozę, nors pamatė gimdoje vaisių, padarė išvadas, kad tai nesivystantis nėštumas ir šansų turėti sveiką mažylį jis man visiškai nedavė. Vėl pasiūlė valymą. Bet aš su vyru ėmiausi iniciatyvos, kas 2-3 dienas stebėjau HCG ir progesterono augimą ir užsirašiau pas labai gerą specialistą, kuris būtent dirba su moterimis, kurios turi tam tikrų problemų, t.y. nėštumas yra komplikuotas, ar tam tikrų problemų turi, ar kaip pas mane - viskas neaišku, tik dvi blogiausios diagnozės. Nuėjau pas jį. Ir jis pasakė visiškai, ką kitą negu daktarai iki to. Viskas gerai, tarė jis! Atrodo nuo širdies akmuo nusirito...Vaikas auga, kaip turi būti. Jis vietoje, sveikas. Bet paskyrė leistis iki 12 savaitės kasdien progesteroną, dėl jo labai žemo kiekio. Taip daugiau nei mėnesis ir kas vakarą man vyras į pilvą leido vaistus. Visas pilvas subadytas, kasdien leistis vaistus nėra tikrai pati smagiausia procedūra, bet...Galiausiai mes išsaugojom savo vaiką. Ir dabar jam viskas gerai. Bet žinote, ką? Aš nuo pat pradžių jaučiau, kad bus gerai. Ir tas tikėjimas tikrai daro stebuklus. O šią istoriją pasakoju ne šiaip sau, kad noriu išsipasakoti. Patikėkite, socialiai tinklai man yra paskutinė vieta, kur noriu dalintis savo labai asmeniniais išgyvenimais, bet pasakoju tam, gal galbūt ši istorija suteiks vilties, kai jos nebebus, ar ji bus labai maža kažkam iš čia esančių, skaitančių. Galbūt tai kažkam padės...Tikiu, kad grasiai kalbėdami ne vien apie gražiausius dalykus, mes galim padėti vieni kitiems. Niekad nepraskit tikėjimo...niekada❤️ #14weekspregnant #truestory Foto - @galartphotography

A post shared by Sotera - Mamų tinklaraštininkė (@babyblog_sotera) on

2020 08 19 16:11
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt