ketvirtadienis, gegužės 6 d.
Tituluota gražuolė G. Brokienė: bandžiau įrodyti, kad esu _supermama_
Alfa.lt

Vis dažniau kalbant apie ką tik vaikelio susilaukusias moteris kamuojančią pogimdyvinę depresiją, dauguma mamų prasitaria, kad joms teko susidurti ar bent jau priartėti prie šios būsenos. Ji neaplenkė ir tituluotos gražuolės, „Misis pasaulis“ Gretės Brokienės. Moteris šeštadienį LNK laidoje „Mes pačios“ prisipažins, kad, susilaukusi jauniausiojo vaiko, pajuto pirmuosius simptomus, kurie net pradėjo reikštis per fizinius negalavimus.

Pašnekovė atviraus, kad, vyresniajai dukrai dar neinant į darželį, su naujagimiu ant rankų užsiėmė ir savo veiklomis: „Bandžiau įrodyti sau ar aplinkai, kad esu supermama, superverslininkė“. Gretė taip pat neslėps, kad visa tai taip pablogėjo, jog buvo priversta ieškoti būdų, kurie padėtų rasti gyvenimo balansą. Anot jos, kiekviena moteris privalo rasti laiko sau, ar tai būtų grožio procedūra, ar tobulėjimui skirta veikla.

Laidoje „Mes pačios“ taip pat galėsite išgirsti naudingų buities patarimų, kaip lengviau susitvarkyti namus, ir sužinoti, kas svarbu kokybiškam miegui, – jau šį šeštadienį, 9:30 val., per LNK. 

2021 04 23 15:36
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt