ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
„Tiulio fėja“ įkūrėja atskleidė, kodėl ištekėjo
tiesa.com

Mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė jau dešimt metų kiekvieną dieną pasimatuoja bent po vieną vestuvinę suknelę. Liekna, itin dailių formų moteris pati gali pabūti savo kūrinių modeliu, tačiau kodėl šio drabužio Viktorija sau neišdrįso pasisiūti net trylika metų?

„Visada norėjau laisvės, o ne žmonos statuso. Ir man visai nebaisu, kad vyras vieną dieną susiras jaunesnę ir paliks mane su vaikais”, - LNK sakė Viktorija.

Prieš pusantrų metų įvykusių Viktorijos ir Vitalijaus vestuvių artimieji laukė net trylika metų. „Pirma vaikai, po to vestuvės. Toks santykių modelis mums pasiteisino su kaupu”, - atviravo Viktorija.

Kai Vitalijus pirmąsyk pakvietė tuomet dar Dailės akademijos studentę į pasimatymą, Viktorijai tebuvo devyniolika. Jauna, graži mergina iškart patraukė vyresnio vyro dėmesį. Tačiau šiandien fėja vadinama Viktorija prisimena niekada nebuvusi apsupta būrio vyrų, nes nemokėjo koketuoti, būti labai moteriška ir lipšni.

Vitalijus prisipažįsta nuo pat pirmos draugystės su Viktorija dienos norėjęs ją vesti. Ir ne kartą yra piršęsis, tačiau Viktorija nenorėjo įsipareigojimų. „Nesąžininga kitam kažką žadėti iki gyvenimo galo, kai net dėl savęs negali būti tikras”, - atviravo dinainerė.

Netrukus viena po kitos Viktorijos ir Vitalijaus šeimoje atsirado dvi dukros, ir jos tik gerokai paaugusios sužinojo, kad tėvai nesusituokę. Viktorija sako, kad būtent mergaitės ją ir pastūmėjo nebedelsti, sakydamos, kad dar metai kiti, ir ji bus sena ir negraži nuotaka.

Daugybė moterų nenori susilaukti vaikų be santuokos, nes jaučiasi nesaugios, tačiau Viktorija į tokias kalbas tik numoja ranka: santuoka nėra burtai, galintys pakeisti įsipareigojimų vengiantį vyrą.

2016 05 24 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt