pirmadienis, balandžio 6 d.
Tragedija palietė Pink širdį: paaukojo su gaisrais Australijoje kovojančioms tarnyboms
tiesa.com

Australiją niokojantys gaisrai drasko ne tik vietinių, bet viso pasaulio gyventojų širdis. Šiai tragedijai neliko abejingos ir už tūkstančių kilometrų gyvenančios Holivudo žvaigždės. Visai neseniai dainininkė Pink nuolat gyvybe rizikuojantiems gaisrininkams paaukojo beveik pusę milijono dolerių.

Dainininkė tikino negalinti abejingai žiūrėti į naikinamus gražiausius gamtos kampelius, tad net akimirkai nesudvejojo savo sprendimu paaukoti su gaisrais Australijoje kovojančioms tarnyboms.

Savo socialinių tinklų paskyroje žinoma moteris ragino ir savo gerbėjus aukoti.

„Aš negaliu ramiai žiūrėti į tai, kas dabar vyksta Australijoje. Aš paaukojau 500 tūkst. JAV dolerių vietos priešgaisrinėms tarnyboms. Mano širdis su jumis“, – rašė ji.

Primename, kad didžiuliai gaisrai Australijoje nerimsta jau keletą mėnesių. Dėl greitai plintančios ugnies didelėje dalyje tankiai apgyventų Australijos pietryčių regionų buvo paskelbta nepaprastoji padėtis.Trijose valstijose daugiau kaip 100 tūkst. žmonių buvo paraginti evakuotis.

Nuo rugsėjo pabaigos per gaisru žuvo jau daugiau kaip 20 žmonių ir sudegė arba buvo apgadinta daugiau kaip 1,5 tūkst. namų.

Visoje Australijoje išdegusių teritorijų bendras plotas yra apytikriai dvigubai didesnis nei Belgijos.

2020 01 04 14:00
Spausdinti