sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Traukinių stotyje uždainavusi 16-metė nesitikėjo tapti žvaigžde
tiesa.com
Youtube.com
Elicia ir Brendanas Kavanagh

Šiais laikais interneto sensacija tapti visai nesunku. Tereikia tinkamoje vietoje ir tinkamu metu būti įamžintam atliekant kažką neįprasto, kaip tai padarė viena iš Grimsbio, Anglijos kilusi 16-metė. Mergina buvo nufilmuota vienoje iš požeminių Londono metro stočių dainuojanti operos kūrinį.

Elicia Palmer rugpjūčio 24 d. traukiniu keliavo į Tottenham Court Radio stotį, kai sustojo pasiklausyti prie pianino prisėdusio muzikanto. Prie pianisto prisijungti merginą paskatino su ja buvusi draugė, o sužinojus, kad 16-metė puikiai dainuoja, jos balsą išgirsti panoro ir muzikantas.

Elicia nė nenutuokė, kad jai akomponuoja garsus pianistas Brendanas Kavanagh, „YouTube“ platformoje turintis 844 tūkst. sekėjų. Jis dažnai dalijasi vaizdo įrašais, kuriuose su gatvėse ir kitose miesto vietose sutiktais žmonėmis atlieka duetus, dainuoja garsiausias populiarių atlikėjų dainas.

16-metei pravėrus burną pasigirdo nuostabus operinis balsas. Jo sužavėti sustojo pasiklausyti ir daugiau praeivių. Nustebinti merginos ir pianisto dueto, jie ėmė filmuoti pasirodymą. Štai kaip jis atisdūrė internete.

Elicia nesitikėjo, kad trumpas muzikinis kūrinys metro stotyje ją pavers tikra žvaigžde.

„Buvo keista, – Somersetlive.com sakė Elicia. – Su drauge ėjome į parduotuves, kai sutikome pianinu grojantį vyra. Kadangi mes muzikantės, nusprendėme jo pasiklausyti ir taip daugiau laiko praleisti stotyje. Vėliau jis priėjo prie mūsų ir pasiteiravo ar nesame muzikantės. Pasakiau, kad groju smuiku. Mano draugė pridūrė, kad aš taip pat dainuoju ir jis paprašė prisijungti.“

Eliciai sakė nesupratusi, kas per žmogus skambino pianino klavišais ir tikrai nenutuokusi, kad jis žinomas visame pasaulyje.

„Visi jį filmavo. Jie tikriausiai žinojo, kas jis buvo, bet aš ne“, – tęsė 16-metė.

Dauguma žmonių, atsidūrę tokioje padėtyje tikriausiai pradėtų labai nervuotis, tačiau Eliciai tai buvo tik dar vienas pasirodymas.

„Sulaukiau daug žinučių iš viso pasaulio. Žmonės vis kartojo, kad man ir Brendanui reikia dar kažką sukurti. Mudu bendravome daugiau nei pusvalandį, bet net ir po to jis man neprisistatė. Bendra mūsų nuotrauka pasidalijau internete. Kita draugė manęs pasiteiravo ar žinojau, kad jis yra labai garsus. Neturėjau apie tai supratimo“, – tos dienos įvykius pasakojo Elicia.

2019 09 02 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt