pirmadienis, spalio 18 d.
Trauminės J. Deppo vaikystės patirtys: narkotikai ir sūnaus išsižadėjusi motina
Alfa.lt
Scanpix
Johnny Depp

Neseniai atrasti teismo dokumentai rodo, kad paauglystėje Johnny Deppas buvo paliktas motinos.

Naujienų portalas Page Six skelbia, kad prieš kurį laiką buvo atrasti anksčiau teismo archyvuose gulėję 1981 m. Betty Sue Depp ir aktoriaus tėvo Johno Deppo skyrybų dokumentai. Juose tvirtinama, kad tuometinis 15-metis sūnus yra emancipuotas ir pats save išlaiko.

Tačiau interviu metu J. Deppas tapo kitokį savo vaikystės paveikslą. Aktorius yra sakęs, kad būdamas dar 11 metų amžiaus pradėjo vartoti narkotikus, o būdamas 16 metų metė vidurinę mokyklą, kad taptų muzikantu. 1980 m. J. Deppas pradėjo groti gitara grupėje „The Kids“, persikėlė į Los Andželą ir keletą mėnesių gyveno automobilyje.

Skyrybų dokumentus atradęs Paulas Barresi sakė: „J. Deppas sakė, kad nuo 11 metų vartojo įvairias narkotines medžiagas, įskaitant marihuaną, kokainą, ekstazį, LSD, receptinius skausmą malšinančius vaistus, opiatus ir haliucinogeninius grybus. Jis vartojo narkotikus tam, kad atsiribotų nuo problemų šeimoje.“

„Vargu ar paauglystėje jis pats save išlaikė. Jis toli gražu nebuvo emancipuotas. Mano nuomone, motina jo išsižadėjo tada, kai jam labiausiai jos reikėjo“, – sakė P. Barresi, apie aktorių kuriantis dokumentinį filmą.

Pats aktorius ne kartą yra sakęs, kad jo vaikystė nebuvo laiminga. Jo tėvo beveik niekuomet nebūdavo namuose, o per 2016 m. vykusias savo motinos laidotuves aktorius sakė: „Mano mama buvo vienas blogiausių žmonių, kokius esu sutikęs savo gyvenime.“

2021 09 17 19:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt