penktadienis, gruodžio 3 d.
„Traumuota“ B. Spears prašo teismo nutraukti globą
BNS

Britney Spears trečiadienį per emocingą teismo posėdį paragino teisėją nutraukti 2008 metais dainininkės tėvui suteiktą jos globą, užtikrinusią jam teisę kontroliuoti visus jos reikalus. 

„Tiesiog noriu susigrąžinti savo gyvenimą. Tai tęsėsi 13 metų, pakaks“, – sakė B. Spears 20 min. trukusiame kreipimesi vaizdo ryšiu, prie teismo rūmų susirinkusiems ištikimiausiems jos gerbėjams skanduojant atlikėją palaikančius šūkius.    

Jamie Spearsas tvarkė iš esmės visus 39 metų dukters finansinius ir asmeninius reikalus nuo tada, kai prieš daugiau nei dešimtmetį smarkiai pakriko jos psichinė sveikata. Buvusios popmuzikos princesės gerbėjai pastaraisiais metais netgi surengė internete kampaniją #FreeBritney.

Trečiadienį savo kreipimesi žvaigždė sakė, kad pagal teismo nustatytą tvarką jai nebuvo leista pašalinti kontraceptinio implanto, nors ji norėjo susilaukti daugiau vaikų.   

Du vaikus turinti dainininkė sakė, kad tai ją „traumavo“ ir „prislėgė“. 

„Nesijaučiu laiminga. Negaliu miegoti. Tai beprotystė“, – sakė B. Spears ir pridūrė, jog kasdien verkia.  

„Iš tiesų manau, kad ši globa yra piktnaudžiaujamojo pobūdžio. Noriu permainų, nusipelniau permainų“, – sakė atlikėja, kreipdamasis į teisėją Brendą Penny (Brandą Peni). 

B. Spears retai kalbėdavo apie globą, tačiau balandį jo advokatas Samuelis Inghamas pranešė, kad atlikėja nori tiesiogiai kreiptis į teismą, todėl buvo surengtas trečiadienio posėdis.  

B. Spears santykiai su tėvu ilgą laiką buvo sudėtingi. Pernai ji pateikė prašymą atimti iš jo globos teises ir perduoti visą jos turto kontrolę finansinei institucijai. Teismo paskirtas dainininkės advokatas sakė, kad ji „bijo“ savo tėvo.   

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 06 24 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt