ketvirtadienis, sausio 27 d.
Trims Pietų Korėjos vaikinų grupės BTS nariams diagnozuota COVID-19
BNS
Scanpix
BTS

Trims Pietų Korėjos vaikinų grupės BTS nariams, sugrįžusiems iš užsienio, diagnozuota COVID-19, paskelbė jų agentūra „Big Hit Music“.

RM ir Jinui COVID-19 diagnozuota šeštadienį vakare, sakoma pranešime. Anksčiau agentūra paskelbė, kad penktadienį testais koronavirusas nustatytas ir Sugai.

Visi šie trys BTS nariai rugpjūtį pasiskiepijo antra skiepų nuo COVID-19 doze.

BTS sudaro septyni vaikinai; kiti keturi grupės nariai yra J-Hope, Jungkookas, V ir Jiminas.

Pasak „Big Hit Music“, tik Jinui pasireiškia nesunkūs COVID-19 simptomai, jis gydosi namie.

Visų trijų užsikrėtusių grupės narių testai, daryti jiems anksčiau šį mėnesį sugrįžus iš JAV, kur jie lankėsi asmeniniais tikslais per oficialias grupės atostogas, buvo neigiami.

RM ir Sugai koronavirusas nustatytas jų karantinavimosi metu, o Jinui – jau po karantino, kai šeštadienį po pietų jam pasireiškė COVID-19 simptomai.

2013-aisiais debiutavusi BTS didžiulį pasaulinį populiarumą pelnė tiek kaip muzikos grupė, tiek kaip aktyvistai. Grupės nariai yra pasakę kalbą Jungtinėse Tautose, kritikavo rasizmą azijiečių atžvilgiu.

Lapkritį per Amerikos muzikos apdovanojimų (AMA) ceremoniją BTS buvo paskelbti metų atlikėjais, populiariausia grupe, taip pat pelnė apdovanojimą už populiariausia metų daina paskelbtą „Butter“.

Spalio mėnesį BTS ir britų rokerių „Coldplay“ bendras darbas „My Universe“ atsidūrė JAV žurnalo „Billboard“ populiariausių dainų sąrašo „Billboard Hot 100“ pirmojoje vietoje. Tai buvo šeštas kartas, kai BTS dainos atsiduria šio sąrašo pirmojoje vietoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 12 26 13:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt