ketvirtadienis, gruodžio 2 d.
Tris kartus išsiskyrusi dainininkė J. Lopez: norėčiau vėl ištekėti
Alfa.lt
Scanpix
Benas Affleckas ir Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, kuri šiuo metu susitikinėja su Benu Afflecku nuo balandžio mėnesio, teigė, kad vis dar tiki santuoka, nors buvo išsiskyrusi tris kartus, skelbia Page Six.

„Aš vis dar tikiu santuoka 100 proc.“, – sakė J. Lopez.

„Jeigu negali iš savęs pasijuokti ir priimti to, kas vyksta, aš tiesiog negalvoju apie tai. Aš esu žmogus, kaip ir visi kiti. Turėjau ir nuosmukių, ir pakilimų, padariau klaidų ir didžiuojuosi, kur dabar esu gyvenime ir koks esu žmogus, mama, aktorė ir menininkė“, – pridūrė garsenybė.

J. Lopez vėl pradėjo susitikinėti su B. Afflecku po skyrybų su sportininku Alexu Rodriguezu. Dainininkė pirmą kartą ištekėjo už aktoriaus Ojani Noa'os 1997 m., po metus trukusios santuokos pora išsiskyrė. Po kelerių metų, 2001 m., J. Lopez susituokė su choreografu Crisu Juddu. Santuoka truko dvejus metus.

2004 m. J. Lopez ištekėjo už dainininko Marco Anthony. Pora kartu augina dvynius Emme ir Maxą. Sutuoktiniai išsiskyrė 2014 m.

J. Lopez susitikinėjo su ne vienu garsiu vyru. Dainininkė net buvo pastebėta su atlikėju Drake'u, tačiau tie santykiai tikriausiai buvo tik reklaminis triukas.

2021 11 22 15:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt