trečiadienis, birželio 3 d.
Turistai nusivylė supratę, kad Balio šventyklos nuotrauka neatpsindi tikrojo vaizdo
tiesa.com
Instagram.com

Socialiniams tinklams tapus neatsiejama kasdienybės dalimi, po truputį išmokstame atskirti, kas yra tikra, o kas suvaidinta tik dėl kamerų. Pavyzdžiui, turistams privilioti skirtoje paplūdimio nuotraukoje jame esantys šiukšlių kalnai paslėpti nuotraukų redagavimo programomis. O šventykla Balyje, pasirodo, yra visiškai kitokia, nei vaizduojama kelionių žurnaluose ir socialiniuose tinkluose.

Balyje atostogaujantys žmonės nepraleidžia progos apsilankyti Karangaseme esančioje Lempuyan šventykloje, dar vadinamoje vartais į rojų. Tačiau vos tik atvykus į šią vietą juos apima nusivylimas.

Jei socialiniuose tinkluose paieškotumėte šios šventyklos nuotraukų, beveik visose ji, rodos, yra šalia vandens, kuriame atsispindi vartų vaizdas. Atrodo magiškai, tiesa?

[IN=https://www.instagram.com/p/Bz2j6ASF7EP/]

Tačiau tinklalapyje „TripAdvisor“ nusivylę keliautojai atskleidė, kad tokiems vaizdams sukurti yra naudojamas veidrodis, o šventyklos teritorija atrodo visiškai kitaip.

Prie jos vartų nėra jokio vandens telkinio, bet dėl čia atvykstančių turistų vietiniai gyventojai yra pasiryžę padaryti viską, net suklastoti nuotraukas.

[IN=https://www.instagram.com/p/Bz5yf9jFc4R/]

Žmonės dėl to labai supyko. O kaip kitaip, kai tikiesi pamatyti nuostabų vaizdą, o prieš akis atskleidžiamas melas.

„Čia žmonės atvyksta nusifotografuoti su veidrodžiu. Taip, nuotrauka graži ir instagrame tokių pilna, bet gėda turėtų būti tiems, kurie čia lankosi ne dėl religinių ar istorinių priežasčių“, – rašė vienas internautas.

„Čia sutiksite daug turistų ir nepamatysite jokio vandens“, – teigė kitas.

„Neredaguotos šios nuotraukos atrodytų labai banalios. Internete matomos fotografijos yra gražios, net jos darytos pasitelkus veidrodį, kuris sukuria atspindžio vandenyje iliuziją“, – pridūrė trečias.

Tačiau net ir pamatę tikrąjį vaizdą turistai dėl suklastotos nuotraukos stovi ilgose eilėse. Kartais jiems tenka palaukti ir iki trijų valandų.

2019 07 22 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt