šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Turtingas emigrantas lietuves bando žavėti vidiniu grožiu
tiesa.com

Televizijos TV3 pristatoma karščiausia premjera – realybės šou „Meilė ar pinigai?“. Jo žiūrovai stebės patrauklių herojų nuotykius, kovą dėl meilės ir pinigų karščiu alsuojančioje Gran Kanarijoje. Šou ieškos laimės ir žurnalistu, prodiuseriu prisistatantis Laimonas Fergizas.

 Pastaruosius metus vyras gyveno Niujorke. „Niujorkas yra vienišių ir darboholikų miestas, kuriame sunku susirasti antrąją pusę. O Lietuva garsi patraukliomis ir draugiškomis merginomis, todėl aš, ieškodamas savo meilės, grįžau į Lietuvą.“ – pasakojo L. Fergizas.

L. Fergizą kur kas labiau sužavėjo ne egzotiška gamta, o įspūdinga projekto dalyvė. „Mergina, dėl kurios man teko varžytis su kitais dalyviais, buvo nepaprasto grožio topmodelis, charizmatiška asmenybė. Ji visus dalyvius užbūrė vidiniu grožiu ir gebėjimu bendrauti“, – taip apie gražuolę Jolantą Leonavičiūtę kalbėjo emigrantas.

L. Fergizas Jolantą vadina karaliene, deive – tiesiog beria komplimentus jos grožiui ir charakteriui: „Jos didingas grožis pribloškė mane. Savo potencialiai mylimajai atvežiau dovanų auksinį pakabuką – karališką šlepetaitę, inkrustuotą deimantais, kurią pirkau pačioje Niujorko širdyje, garsiojoje 5-ojoje aveniu. Mačiau Jolantos akis, kaip mano dovana ją pradžiugino. Jos reakcija sustiprino mano tikėjimą laimėti išskirtinės moters širdį ir ranką.“

Laimonas viso žaidimo metu akylai stebėjo konkurentus, tikėdamasis, kad jos svajonių moterį užliūliuos ne jauni ištreniruoti kitų vyrų kūnai, o L. Fergizo būdas: „Vyliausi, kad ją sužavės mano dvasinis grožis, atsidavimas mylimai moteriai, mano noras rūpintis ja.“

2014 07 16 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt