sekmadienis, gegužės 31 d.
TV laidos vedėją A. Jagelavičiūtę sujaudinusi istorija: mama savo dukrai gyvenimą padovanojo du kartus
tiesa.com
LNK
„Šiandien. Po metų“

LNK laidos „Šiandien. Po metų“ vedėja Agnė Jagelavičiūtė, klausydamasi šio trečiadienio vakaro istorijos, vos tramdė ašaras. Ji sako, kad nėra didesnės dovanos nei gyvenimas, ir laimingi tie, kurie ją gauna. Šiais žodžiais Agnė pasitiko į studiją įžengusias Samantą ir jos mamą Valentiną. Moterys pasidalijo jautria ir skaudžia jųdviejų gyvenimo istorija.

Kupiškietės Samantos gyvybė, rodos, dar visai neseniai kabojo ant plauko. Samantai besilaukiant trečiojo vaikelio, šeima išgirdo gydytojų verdiktą – moteriai neveikia inkstai, skubiai reikalingas inkstų donoras. Moters likimas atsidūrė nežinomybėje. 

Samantos mama Valentina laidoje prisiminė sunkias akimirkas. „Sužinojome, kai ji laukėsi, kad jai nedirba inkstas. Ir kai ji važiavo gimdyti, mes visą naktį nemiegojome, laukėme ir žinojom, kad rizikuojame.“ Visa šeima labai išsigando, kad akimirksniu gali netekti ne tik Samantos, bet ir įsčiose esančio jos kūdikio. Tačiau moters mama nei svarstė, nei dvejojo. Ji iškart pasiūlė darytis tyrimus ir išsiaiškinti, ar ji gali būti Samantos inkstų donore.

Į laidos „Šiandien. Po metų“ studiją abi moterys atvyko jau sveikos ir laimingos. Samantai operacija pavyko, ji džiaugėsi galėdama gyventi, kasdien matyti savo dukras, mylimą mamą. Už padovanotą inkstą ir suteiktą antrą šansą gyventi moteris sako visą gyvenimą liksianti skolinga savo mamai Valentinai.

Samanta laidoje pažadėjo, jog skirs daugiau laiko mamai, pasistengs užmegzti tvirtesnį ryšį su ja. Vienos leis savaitgalį Druskininkuose. Tačiau, po metų studijoje prasivėrus durims, nuščiuvo ne tik laidos vedėja, bet ir visa žiūrovų salė. Moterų jie neišvydo. Kodėl?

Atviras mamos ir dukros pasakojimas bei kitos jaudinančios istorijos unikalioje laidoje „Šiandien. Po metų“ jau šį trečiadienį 20 val. per LNK televiziją.

2019 09 11 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt