penktadienis, balandžio 16 d.
TV3 apie M.A.M.A apdovanojimus: tikimės, kad rasime jėgų atleisti vieni kitų klaidas
Alfa.lt

Savaitgalį kilus visuomenės pasipiktinimui dėl M.A.M.A muzikos apdovanojimų renginio, pirmadienį oficialų komentarą dėl susidariusios situacijos pateikė ir pati televizija.

„Per šiuos pandemijos metus aktyviai skatinome žmonių atsakingą elgesį. Kartu stengėmės, kad šiais sunkiais laikais žiūrovai gautų bent mažą galimybę praskaidrinti niūrią kasdienybę ir galėtų džiaugtis gyvenimu. Patys ar su prodiuseriais organizavome tokius projektus kaip „Velykos iš namų“, „Išsipildymo akcija“, „Aš tikrai myliu Lietuvą“, „Lietuvos garbė“ ir kitus. Juose visada buvo ne tik laikomasi karantino reikalavimų, bet ir TV žiūrovai motyvuojami taip elgtis.

M.A.M.A organizatoriai jau 10 metų organizuoja apdovanojimus, svečius, filmavimą ir galutinį transliacijų signalą, kuri gauna televizija. Deja, šį šeštadienį M.A.M.A organizatoriai nesuvaldė įvykusių momentų ir nuvylė tiek mus, tiek dalį visuomenės. Apgailestaujame dėl šio įvykio ir tikimės, jog rasime jėgų atleisti vieni kitų klaidas ir kartu įveikti pandemijos vargus“, – rašoma oficialiame TV3 pranešime.

Pirmadienį susidariusią situaciją pakomentavo ir asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla.

„Rėmėmės pavyzdžiais – taip, kaip dirba įmonės, kuriose privaloma testuotis. Šiuo metu paprašėme medikų dar kartą įvertinti situaciją.

Išanalizuokime šitą įvykį, išdiskutuokime ir matysime, kaip galima toliau gyventi ir dirbti naujos realybės sąlygomis, nes kitų sprendimų kol kas nėra“, – teigė M. Tyla.

2021 03 29 18:57
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt