penktadienis, balandžio 16 d.
Tvyranti įtampa D. Vaitiekūną paskatino išleisti dainą apie buvimą savimi
Alfa.lt

Dainų kūrėjas, atlikėjas bei aktorius Dominykas Vaitiekūnas (33) pristato skaudžių patirčių įkvėptą dainą „Būnu sau toks“, bei vaizdo klipą, nufilmuotą savo paties telefonu.

Mintis sukurti vaizdo klipą šovė spontaniškai praėjusių metų rudenį viešnagės Islandijoje metu. Kaip teigia atlikėjas, geriausia kamera yra ta, kuri yra tavo rankoje, jeigu norisi kurt, reikia kurt. “Automobilio akumuliatorių esu ir su akmeniu sykį pasikeitęs, todėl palankių sąlygų nebuvimas neturėtų stabdyti noro kurti. Svarbiausia tai, ar nori ką nors pasakyti”, - teigia atlikėjas, pristatydamas savo dainą, pavadinimu “Būnu sau toks”, kurią Dominykas kūrė kartu su žinomu šalies muzikos prodiuseriu Rolandu Venckiu - Innomine.

Atlikėjas taip pat neslepia, kad šią dainą paskatino išleisti ir vis netylančios diskusijos. Pastarųjų mėnesių visuomenės įtampa, diskusijos apie LGBT+ žmonių situaciją Lietuvoje, neapykantos kalba ir vėliavų karai, veikia kaip paskatinimas kurti ir nelikti abejingam: “O kiekvienas prašymas patylėti, tik skatina vis garsiau apie tai kalbėti”, - rašo Dominykas savo feisbuko paskyroje. Dainą „Būnu sau toks“ Dominykas ketino išleisti ateinantį rudenį, nes ji, anot atlikėjo, tokia rudeniška. “Bet šį mėnesį pajaučiau, kad jos laikas dabar. Ir ji skirta visiems, kuriuos gyvenimas yra tėškęs į purvą, ir reikėjo patiems susirasti, kur nusiprausti ir iš ko rankšluostį pasiskolinti. Linkiu mažiau žaizdų, o dar mažiau linkiu netikro špakliaus ant žaizdotos vietos”.

Nepaisant rimtos dainos temos ir jautraus teksto, Dominykas savo feisbuko paskyroje šiandien pasidalino ir nuotaikinga klipo sukūrimo istorija ir atviravo, kad “pora bernų iš Tinderio man paskreenšotino, kur koks šiltesnis termo upelis, kur koks paplūdimys ne toks nuobodus. Dar vienas tinderietis sakė, kad jeigu atlėksiu iki jo miestuko, parodys man gražių lokacijų. Tai aš už bazarą atsakiau ir atvažiavau iki to jo miestuko, bet galiausiai kažką mykė mykė ir nusimuilino. Aj, palinkėjau jam mintyse nuobodaus gyvenimo ir įdomių vietų suradau pats.”

Be nuotaikingo pasakojimo apie tai, su kokiais nuotykiais teko susidurti filmavimo metu, žinomas vyras pripažįsta, kad keliauti ir būti vienam jam nebaisu. “Tiksliau, nebebaisu. Ypač, kai pradedi atskirti kad būti vienam ir jaustis vienišam yra du skirtingi dalykai”, - teigia Dominykas.

Anot dainos autoriaus, buvimo savimi tema, savęs paieškos ir savęs priėmimas yra labai aktualios kūrybos temos, kurios atsispindės ir būsimame muzikos albume. Atlikėjas svajoja, kad pasibaigus pandemijai, jis galės pakviesti gerbėjus, papasakoti ir kartu su kolegom apdainuoti įvairias - linksmas, juokingas ir jautrias patirtis. O šiuo metu kviečia susipažinti su naujasia daina, kuri jau pasiekiama visose muzikos pasiklausymo platformose. 

2021 03 23 11:21
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt