trečiadienis, liepos 6 d.
Ukrainos grupė „Druga Rika“ savo paramos turą Europoje pradės Vilniuje
Pranešimas spaudai
Organizatoriai
Ukrainos grupė „Druga Rika“

Legendinė Ukrainos nepriklausomybės roko grupė „Druga Rika“ išvyksta į paramos turą Europoje „Kas jei ne mes?“. Jis prasidės balandžio 29 d. Vilniuje koncertu Vakaris Vilnius salėje. Visos lėšos, gautos už pasirodymus, bus skirtos Ukrainos pergalės dienai kare prieš plataus masto Rusijos invaziją priartinti. Tiksliau – nukentėjusiųjų paramai ir taktinei kariuomenės amunicijai.

„Druga Rika“ kuria tikrą ukrainietišką roką jau 25 metus. Kiekviena kompozicija iš jų 7 albumų jautriai paliečia sielą. O kiekvienas grupės koncertas, suteikdamas lyrinio polėkio pojūtį, įkvepia gyvenimui.

Prasidėjus plataus masto Rusijos invazijai į Ukrainą visi muzikos kolektyvai tapo savanoriais. Tai įvyko masiškai. Grupės lyderio Valerij Charčišin brolis prisijungė prie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų (UGP) ir paaiškėjo, kad jo daliniui trūksta amunicijos. Valerij paviešino savo „namų“ nuotrauką ir pradėjo lėšų karinei amunicijai rinkimą tiesiogiai per soc. tinklus – po kelių dienų surinko visą milijoną grivinų. Paramos iniciatyva savaime peraugo į on-line koncertą simboliniu pavadinimu „Mariupolis“. Tai atnešė daugiau nei 600 tūkstančių grivinų. Grupės lyderio vyresnysis sūnus, kaip ir jo brolis, taip pat gina Ukrainos laisvę UGP sudėtyje.

„Draugai, mes nepaliekame Ukrainos, tik naudojamės proga surengti koncertus ten, kur tai įmanoma. Tam turėsime vienkartinį leidimą išvykti ir įsipareigojimus būtinam mūsų grįžimui turui pasibaigus.

Mūsų tikslas – ne apsunkinti jau išsekusią Ukrainos liaudį, o surinkti kuo daugiau paramos ukrainiečiams ten, kur tai įmanoma, kad būtų paspartinta Ukrainos pergalė prieš rusų okupantus“, - aiškino grupės lyderis Valerij Charčišin.

Tolimesni Europos turo pasirodymai įvyks:

● balandžio 30 d. – Ryga (FIRST MIR);

● gegužės 1 d. – Talinas (CATHOUSE);

● gegužės 4 d. – Praha (Retro Music Hall, Praha 2);

● gegužės 5 d. – Brno (Zoner BOBYHALL).

Bilietus galima įsigyti čia: http://www.drugarika.com/en.

Laikinai perkeltiems asmenims, registruotiems nustatyta tvarka Ukrainos piliečiams įėjimas į koncertus yra nemokamas. Jūsų pase turi būti anspaudas, liudijantis, kad kirtote sieną po vasario 24 d. Norint apsilankyti koncerte reikia iš anksto užpildyti formą šioje nuorodoje ir pervesti bet kokį įmanomą įnašą, skirtą UGP amunicijai pirkti į grupės paramos sąskaitą, nurodytą žemiau.

Prisidėti prie lėšų rinkimo galima, pasinaudojus šiais rekvizitais:

PayPal: lukaua@yahoo.com

Ukrainos kortelių turėtojams:

Bankas – ПриватБанк

Banko kodas – 305299

Įmokos gavėjas – ЛУЧКІН ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ

IBAN – UA213052990000026203893340711

Gavėjo sąskaita – 26203893340711

Valiuta – UAH

Gavėjo kortelės registracijos numeris – 2596502196

Приватбанк kortelės nr: 5363542013946513

Mонобанк kortelės nr: 5375411413432829

„Druga Rika“ naujienų ieškokite jų soc. tinkluose Facebook и Instagram.

2022 04 28 09:25
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt