sekmadienis, spalio 25 d.
Už butelį alaus Manchester bare – 55 tūkst. svarų sterlingų
tiesa.com
Twitter.com, Peter Lalor
Už alų Manchester bare vyras sumokėjo 10 tūkst. kartų brangiau, nei turėjo

Jei manėte, kad alus Londone brangus, tada į Manchester jums keliauti nereikėtų. Ten esančiame viešbučio bare alumi atsigaivinti nusprendusiam vyrui jo galutinė kaina sukėlė šoką. Už butelį putojančio gėrimo iš jo sąskaitos buvo atskaičiuota 55 tūkst. svarų sterlingų.

Australas Peteris Laloras Anglijoje stebėjo kriketo turnyrą. Jis apsistojo „Malmaison“ viešbutyje Manchester ir prieš iškeliaudamas į varžybas nusprendė prie baro pasimėgauti gėrimu.

Atėjus laikui susimokėti, vyras suprato, kad kažkas ne taip. Už 5,50 svarų sterlingų kainavusį alaus butelį iš vyro banko sąskaitos buvo atskaičiuota 10 tūkst. kartų didesnė suma.

„Kai ji man pristatė sąskaitą, neturėjau su savimi skaitymo akinių, o sutrikus aparatui taip pat per daug nesijaudinau. Man čekio nereikėjo ir ji nuėjo šalin, – pasakojimą socialiniame tinkle pradėjo vyras. – Tačiau kažkodėl norėjau sužinoti, kiek aš sumokėjau už šį alų. Ji patikrino, užsidengė burną, pradėjo juoktis ir nenorėjo man sakyti, tik pridūrė, kad įvyko klaida ir ji ją ištaisys. Ji nesiliovė krizenusi. Paprašiau, kad klaida būtų ištaisyta kuo skubiau. Ji nubėgo pas vadybininkę, kuri į visą situaciją žiūrėjo gerokai rimčiau ir stengėsi atlyginti žalą. Ji pasakė, kad su manimi susisieks.“

Tačiau P. Laloras teigė, kad sutrikusiam jam apie įvykį bare tiksliau paaiškinta nebuvo. Jis taip pat nežinojo, kokia suma buvo nuskaityta iš jo sąskaitos, kol nesulaukė skambučio iš banko.

„Pasirodo, iš sąskaitos nuskaičiuota 55 300 svarų sterlingų. Jei to dar nebūtų gana, už tokios sumos pervedimą atskaičiuota dar 1380 svarų sterlingų. Patarąją sumą atgavau, bet ne tą didesnę“, – tęsė jis.

[TW=https://twitter.com/plalor/status/1169544516048687105]

Australui daugiausia klausimų kėlė tai, kaip tokia didžiulė pinigų suma iš jo sąskaitos buvo nuskaičiuota be didesnio jo banko susidomėjimo. Nors vyrui per klaidą sumokėta didelė pinigų suma turės būti grąžinta per devynias darbo dienas, šiuo metu jo finansuose atsirado didžiulė skylė.

Praėjus maždaug pusantros valandos po istorijos paviešinimo tviteryje, su Peteriu susisiekė viešbučio atstovai, kurie, pasak australo, labai jam padėjo. Šiuo metu atliekamas tyrimas, kodėl nutiko tai, kas nutiko. Stengiamasi kuo skubiau ištaisyti klaidą.

Pasak P. Laloro, bent jau tiek problemų sukėlęs alus buvo skanus.

„Jis laimėjo ne vieną apdovanojimą, bet jei manote, kad joks alus nėra vertas keliasdešimt tūkstančių, turiu su jumis sutikti“, – užbaigė jis.

2019 09 06 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt